Nuty: Nuty

Paweł Solecki: Bukoliki polskie na kwintet dęty drewniany - partytura i głosy - nuty na instrumenty dęte

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Bukoliki Polskie na kwintet dęty drewniany to kompozycja nawiązująca do polskiej muzyki ludowej, oparta na motywach własnych autora oraz polskiego etnografa, encyklopedysty, folklorysty i kompozytora - Oskara Kolberga. Nuty na instrumenty dęte, partytura i głosy, dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Bukoliki polskie na kwintet dęty drewnianyAutor: Paweł SoleckiInstrument: kwintet dęty drewnianyStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychNotacja muzyczna: zapis nutowy, partytura + głosyWydawnictwo: PolihymniaFormat: 18 + 20 stron, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790693131952 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Polskie Karaoke vol. 10 DVD
AN Polskie Karaoke vol. 13 DVD
AN Polskie Karaoke vol. 9 DVD
AN Polskie Karaoke vol. 4 DVD
klarnet

klarnet

Klarnet to instrument dęty drewniany, skonstruowany na przełomie XVII i XVIII wieku. Brzmienie klarnetu jest ciepłe, barwa soczysta, dźwięk ciemny w niższych, a wyraźny w wyższych rejestrach.

Obój

Obój

Obój to instrument dęty drewniany z podwójnym stroikiem w kształcie lekko stożkowatej piszczałki o skali b-f2. Barwa dźwięku oboju jest bardzo miękka, lekko nosowa przypominająca nieco brzmienie instrumentów ludowych.

puzon

puzon

Puzon to instrument dęty blaszany o małej menzurze, wyraźnym, ostrym brzmieniu i skali od: B1 do d2. Puzon nie posiada otworów ani charakterystycznych dla instrumentów dętych blaszanych wentyli.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl