Strategie Radzenia Sobie Z Tremą W Kształceniu Muzycznym Oraz W Zawodzie Muzyka

38.99 PLN  zobacz w sklepie »


Trema Stanowi Najbardziej Specyficzną Trudność Doświadczaną Przez Osoby Podejmujące Się Praktycznego Muzycznego Wykonawstwa, Zarówno Na Poziomie Szkolnym, Akademickim, Jak I Zawodowym. W Książce Czytelnik Znajdzie Podstawowe Informacje O Strukturze Procesu Stresu Scenicznego Oraz Wiele Praktycznych Wskazówek, Jak Sobie Z Nim Poradzić, Wraz Ze Szczegółowymi Metodami I Scenariuszami Pozwalającymi Na Ich Samodzielne Zastosowanie. Książka Napisana Została Z Myślą O Koncertujących Muzykach, Aktywnych Nauczycielach Muzykach, Animatorach Edukacji Muzycznej, Studentach Akademii Muzycznych I Wychowania Muzycznego, Starszych Uczniach Szkół Muzycznych Oraz Rodzicach Udzielających Szeroko Rozumianego Wsparcia Swoim Uzdolnionym Muzycznie Dzieciom. Bez Względu Na Rodzaj Podejmowanej Aktywności Muzycznej (uczenie Się, Nauczanie, Profesjonalne Czy Amatorskie Wykonawstwo Muzyczne) O Zjawisku Tremy Warto Mieć Wiedzę, Którą Następnie Można Wykorzystywać W Praktycznych Strategiach Postępowania Pedagogicznego I Wykonawczego. W Poszczególnych Rozdziałach Książki Czytelnik Znajdzie Odpowiedź Na Pytanie, Jak Skutecznie, Dzięki Zrozumieniu Zjawiska Tremy, Okiełznać Stres Towarzyszący Występom Publicznym? Eliminując Napięcia Wynikające Ze Złego Przygotowania I Negatywnego Postrzegania Występów Publicznych, Czytelnik-wykonawca Będzie Mógł Odszukać/rozpoznać Wiele Osobistych Zasobów, Które Pozwolą Mu Na Stosowanie Efektywnych Metod Psychologicznych, Przygotowujących Do Pomyślnego Występu Publicznego. Partner Wydania: Centrum Edukacji Artystycznej.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Adam Hall 85500 Defender XXL najazd kablowy, 5-kanaowy
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.2
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.1
Arturia Minibrute 2S Noir Edition syntezator analogowy

Powiązane Video

Skąd wzięła się muzyka?

Skąd wzięła się muzyka?

Czy zadaliście sobie kiedykolwiek pytanie skąd wzięła się muzyka? Czy może jest to taka część naszego życia, że jakoś trudno sobie wyobrazić, że kiedyś mogła nie istnieć i że nasi przodkowie mogli bez niej żyć?

Klasyka przenika się z muzyką pop

Klasyka przenika się z muzyką pop

Ostatnio było o fuzjach muzycznych pomiędzy muzyką rockową i klasyczną, tym razem na tapecie liczne i różnorodne integracje klasyczno-popowe. Znajdziemy takie o których pewnie nawet większość z nas nie zdaje sobie sprawy, utwory inspirowane klasyką, wykorzystujące klasyczne instrumentarium, albo po

Julian Bream

Julian Bream

Ten światowej sławy gitarzysta oraz lutnista brytyjski przyczynił się w znacznym stopniu do spopularyzowania gitary oraz wzbudził zainteresowanie lutnią renesansową. Urodził się w 1933 roku w Londynie i od dziecka związany był z muzyką.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl