Za?nij Dziecino - flety proste


Mniej znana, a bardzo przyjemna polska kolęda pt: "Zaćmij dziecino". Opracowanie na 2 fleciki nagrane kilka godzin temu :) Pozwalam sobie na odrobinę autopromocji, ponieważ będę miał przyjemność pokazać sobie na fleciku na najbliższych dwóch spotkaniach z muzyką w Kawiarni "Papuga" w Bielsku-Białej z dużo bardziej doświadczonymi wykonawcami. Zabrzmią znane kolędy polskie i niepolskie, a także kilka opracowań prosto z niedalekich gór. Serdecznie zapraszam :)


Więcej nagrań video Więcej w tej kategorii

Komentarz


Powiązane Video

A. Vivaldi - Koncert D-dur
J.S.Bach - IV koncert brandenburski G-dur
Jezus malusie?ki
The Landfill Harmonic Orchestra - orkiestra z recyklingu
Wszystkie video
Czy muzyka może się do czegoś w życiu przydać?

Czy muzyka może się do czegoś w życiu przydać?

Jakiś czas temu takie właśnie pytanie zadałem moim uczniom w klubie osiedlowym, w którym uczyłem gry na instrumentach klawiszowych. I bynajmniej nie chodziło mi o proste stwierdzenie – muzyka jest ładna miła i przyjemna...

Wolfgang Amadeusz Mozart

Wolfgang Amadeusz Mozart

Urodzony w 1756 roku w Salzburgu Wolfgang Amadeusz Mozart przeszedł do historii jako niepowtarzalny kompozytor, geniusz, jeden z trzech klasyków wiedeńskich. Jego ojciec skrzypek od razu zauważył talent swojego syna, który już w wieku 4 lat grał proste melodie na klawikordzie.

Wiolonczela

Wiolonczela

Instrument smyczkowy wywodzący się z violi da braccio powstał mniej więcej około roku 1560 niedługo po pojawieniu się skrzypiec. Niestety jednak wiolonczela nie miała tyle szczęścia co skrzypce...

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl