Szminka Movie: "Miłość jak miód" (Centrum Kultury 105 w Koszalinie) - bilety

Ceny biletów od: 15 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2024-03-08, godz. 18:00:00
Artysta: Szminka Movie
Miasto: Koszalin
Miejsce: Centrum Kultury 105 w Koszalinie
Adres: ul. Zwycięstwa 105,
(GPS: 54.1900392, 16.1856696)
Kategoria: film

Opis wydarzenia

Szminka Movie to projekt realizowany przez Kino Kryterium w Koszalinie. Cykl stworzony został z myślą o kobietach i ich niecodziennych zainteresowaniach oraz wyjątkowych potrzebach. Zapraszamy wszystkie Panie, które potrzebują chwili relaksu i odpoczynku oraz oderwania się od codziennych obowiązków. Nowy cykl to chwila wytchnienia oraz świetna zabawa spędzona w doskonałym babskim gronie. Spotkania w ramach cyklu Szminka Movie odbywają raz w miesiącu w czwartki o godz. 18:00 Pokazom filmowym zawsze towarzyszą upominki przygotowane przez naszych Partnerów.


"Miłość jak miód" - 8 marca
Reż.: Maciej Migas; Obsada: Agnieszka Suchora, Edyta Olszówka, Michał Czernecki, Bartosz Opania; gat.: Komedia rom.; Polska 2024; 98 min. 


Majkę (Agnieszka Suchora) i Agatę (Edyta Olszówka) równie dużo łączy, co dzieli. Obie są po pięćdziesiątce, przechodzą menopauzę i nie wierzą, że w ich życiu cokolwiek zmieni się na lepsze. Jedna mieszka nad Bałtykiem, druga w Tatrach. Jedna prowadzi cukiernię, druga jest wziętą architektką wnętrz. Jedna jest wdową, drugą partner właśnie zostawił dla młodszej. Jedna poświęca się dzieciom i wnukom, kompletnie zapominając o sobie, druga nie ma rodziny i dba o duchowy rozwój. Pewnego dnia przyjaciółki spotykają się na pogrzebie koleżanki z liceum. Agata namawia Majkę do spontanicznego wyjazdu w góry, sama zaś zostaje nad morzem. Nieoczekiwana zamiana ról przynosi szereg komplikacji, zabawnych zwrotów akcji i wyzwań, którym kobiety będą musiały stawić czoła. Czy uda im się przezwyciężyć przyzwyczajenia, uprzedzenia i lęki? Czy zdobędą się na odwagę, żeby otworzyć się na miłość i rozpocząć nowy rozdział w życiu? Czy naprawdę nigdy na nic nie jest za późno?

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły wydarzenia »

Szminka Movie Pokazy filmowe

Szminka Movie to projekt realizowany przez Kino Kryterium w Koszalinie. Cykl stworzony został z myślą o kobietach i ich niecodziennych zainteresowaniach oraz wyjątkowych potrzebach. Zapraszamy wszystkie Panie, które potrzebują chwili relaksu i odpoczynku oraz oderwania się od codziennych obowiązków. Nowy cykl to chwila wytchnienia oraz świetna zabawa spędzona w doskonałym babskim gronie. Spotkania w ramach cyklu Szminka Movie odbywają raz w miesiącu w czwartki o godz. 18:00 Pokazom filmowym zawsze towarzyszą upominki przygotowane przez naszych Partnerów. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Szminka Movie »

Lokalizacja

Powiązane Video Wszystkie video

Flying Steps - Red Bull Flying Bach - Eurowizja 2011
Zbigniew Preisner - Van den Budenmayer - koncert e-moll
Historia Muzyki Polskiej - audycja nr 105
Vicente Gómez - Romance de Amor na 1 gitarę i 4 ręce

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Canton MOVIE 1505 zestaw głośników kina domowego, srebrny
PWM Rni - Favourite movie themes na saksofon (+ CD)
PWM Rni - All time greatest movie songs (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Sibelius 7 EDU program do edycji nut, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl