Koszalin - TOP wydarzenia 02-03 2024

W najbliższych dniach miłośnicy muzyki oraz sztuki będą mieli okazję uczestniczyć w wielu interesujących wydarzeniach kulturalnych w Koszalinie.

Jednym z koncertów, na który warto zwrócić uwagę jest występ Anity Lipnickiej promujący jej najnowszy album "Śnienie". Cena biletów na koncert w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym rozpoczyna się od 139 PLN. W tym samym dniu, w Event Center G38, zagra zespół Happysad w nietypowym akustycznym wykonaniu, a ceny biletów zaczynają się od 129 PLN. Natomiast w Filharmonii Koszalińskiej będzie można posłuchać koncertu grupy Gregorian Grace, a ceny biletów rozpoczynają się od 135 PLN.

Dla fanek muzyki z okazji Dnia Kobiet, Teatr Variete Muza zorganizuje koncert artystów Teatru Variete z orkiestrą na żywo! Ceny biletów na to wydarzenie zaczynają się od 60 PLN.

Kolejnego dnia, w Hali Widowiskowo-Sportowej, odbędzie się koncert z okazji Dnia Kobiet, gdzie wystąpi Sławek Uniatowski, a bilet wstępu kosztuje tylko 10 PLN. Natomiast w Filharmonii Koszalińskiej będzie można podziwiać koncert Steczkowska/Demarczyk & Royal Symphony Orchestra, a ceny biletów zaczynają się od 149 PLN.

W kolejnych dniach warto również zaplanować udział w Tribute Live Show Michael Jackson, który odbędzie się w Filharmonii Koszalińskiej. Bilety na to wydarzenie można nabyć za 140 PLN. Następnie, w Centrum Kultury 105 w Koszalinie, wystąpi Jeremy Pelt Quintet w ramach Pre-Hanza, a ceny biletów zaczynają się od 50 PLN.

Na zakończenie miesiąca, w Filharmonii Koszalińskiej, odbędzie się uroczystość z okazji 5-lecia 10 Tenorów. Cena biletów na ten wyjątkowy koncert rozpoczyna się od 150 PLN. Dodatkowo, 22 marca, Filharmonia Koszalińska zaserwuje koncert symfoniczny, na który bilety można nabyć od 35 PLN.

Połączenie różnorodnych gatunków muzycznych oraz artystycznych zapewni mieszkańcom Koszalina niezapomniane przeżycia i emocje. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w klimacie sztuki i rozrywki, będącą jednym z filarów kulturalnej sceny miasta.
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Koszalin - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl