START ART HUB

START ART HUB jest to pilotaż programu doradczo-szkoleniowego dla młodych artystów-muzyków jako pomoc w wyborze efektywnej ścieżki kariery. Odbędzie się w dniach 18–19 listopada i 2–3 grudnia 2023 w Katowicach.

Projekt obejmuje rekrutację 24 najbardziej zmotywowanych uczestników – studentów studiów magisterskich i absolwentów akademii muzycznych 3 miast: Katowic, Krakowa i Wrocławia (do 30. roku życia).

Formuła kursu to dwa stacjonarne zjazdy w formie paneli i rozmów z gronem ekspertów (muzykami, kuratorką festiwali czy strateżką marki osobistej) w lokalu na kulturę Scena za szybą oraz indywidualne konsultacje on-line.

Ekspertami będą: Ania Karpowicz, Nikola Kołodziejczyk, Martyna van Nieuwland oraz Magdalena Dutkiewicz.

Program ma na celu zainspirować młodych artystów do zmiany myślenia by wykorzystać ich kompetencje, zachęcić do przedsiębiorczości i pokazać mechanizmy rynku muzycznego. Projekt jest odpowiedzią na diagnozę społeczną – osobistą, środowiskową oraz research w internecie.

Serdecznie zapraszamy młodych muzyków do zgłaszania się do programu. Regulamin oraz formularz znajdują się na stronie:
fundacjakonsekkultury.pl/projekty-2/

Po wypełnieniu prosimy o wysłanie formularza na adres [email protected]. Rekrutacja zakończy się 26 października, ogłoszenie listy uczestników nastąpi 2 listopada.

Dzięki środkom finansowym z Fundacji Orlen udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Fundacja Konsek Kultury działa w Katowicach od 2018 roku, gdzie oprócz prowadzenia lokalu na kulturę Scena za szybą organizuje szereg projektów, promując i edukując w dziedzinie muzyki i sztuki (m.in. Festiwal KaTonacje, Tropiciele w Muzykowicach czy JazzCamp for Girls).
W ostatnim czasie Fundacja uzyskała dofinansowanie w nowym programie Fundacji Orlen „Social Lab – laboratorium społecznej zmiany”. Staranie o grant obejmowało dwa etapy, w tym część szkoleniową oraz finałową prezentację w Warszawie. Nam udało się przejść pomyślnie wszystkie szczeble, znaleźć się w finałowej „czwórce” i uzyskać dofinansowanie na nasz autorski projekt START ART HUB.

Powiązane Video Wszystkie video

Nikola Lipska – O gwiazdeczko
Piotr Wróbel - Moliendo Cafe cz. I, Anna Wrobel, Camerata Vistula
Gummibärchen (Gumisie)- The ThreeX
„poG?OSka” – odcinek 4

Instrumenty i sprzęt muzyczny

M-Audio AIR Hub cyfrowo-analogowy konwerter USB, wbudowana funkcja HUB USB (x3)
RCF ART V-BR uchwyt do pionowego montau kolumny ART 312/315/322/325/522/525
RCF ART H-BR uchwyt do poziomego montau kolumny ART 312/315/322/325/522/525
Art HQ-231 equalizer 2x31 pasmowy

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl