Kupuję ze szkołą - akcja księgarni muzycznej Alenuty.pl

Kupuję ze szkołą to akcja księgarni muzycznej Alenuty.pl skierowana do nauczycieli i uczniów szkół muzycznych w Polsce.


Co to za akcja?

Akcją obejmujemy wszystkie szkoły muzyczne w Polsce, szczególnie natomiast te posiadające bibliotekę szkolną. W ramach akcji oferujemy współpracę przy zakupie podręczników muzycznych oraz nut powiązaną z doposażaniem biblioteki szkolnej.


Kim jesteśmy?

Od kilku lat prowadzimy wyspecjalizowaną księgarnię muzyczną. Sprowadzamy nuty i podręczniki muzyczne z całego świata. Działamy w całej Polsce. Nasza oferta dostępna jest na www.alenuty.pl. Zaufało nam już kilanaście szkół muzycznych. Szczególnie ważna jest dla nas współpraca z nauczycielami muzyki i instrumentów. Chcemy odpowiadać na ich potrzeby związane z nauczaniem ale i samokształceniem.


Co zyskujesz biorąc udział w akcji?

W ramach akcji „Kupuję ze szkołą” proponujemy zakup książek w naszej księgarni alenuty.pl – nut, podręczników muzycznych, książek z szeroko rozumianej edukacja muzycznej - na preferencyjnych warunkach.

Na wszystkie książki zakupione w księgarni dajemy 2 % rabatu. Możesz zatem składać indywidualne zamówienia dla siebie, jak i zbiorcze dla Twoich uczniów.

A co z tym doposażeniem biblioteki?

Dodatkowo proponujemy w zależności od kwoty, na jaką zakupisz książki w ramach szkoły, doposażyć bibliotekę szkolną. W grę wchodzą nie tylko nuty, ale również lektury szkolne, beletrystyka czy encyklopedie. W tej materii nie stawiamy ograniczeń dla biblioteki.

Przy zakupach podręczników muzycznych i nut w proponowanych przedziałach cenowych:
do 1500 zł - 4 % wartości zakupów przeznaczamy na doposażenie biblioteki
1501 zł - 4000 zł - 5 % wartości zakupów przeznaczamy na doposażenie biblioteki
4001 zł i więcej - do negocjacji.


Jakiś przykład?

Nauczyciele i rodzice z Twojej szkoły muzycznej zakupiliście książki (z zamówień indywidualnych i zbiorowych) na kwotę 3500 zł. Każde zamówienie złożone w ramach akcji otrzymało 2% rabatu, a ponadto 175 zł czyli 5% wartości zakupów zyskuje biblioteka w danej szkole na doposażenie swoich zbiorów.

Kiedy trwa akcja?

Akcja prowadzimy w czerwcu i wrześniu 2015 roku. Realizacja zamówień w ramach doposażenia bibliotek nastąpi po zakończeniu akcji czyli w październiku i listopadzie 2015 roku.


Jak wziąć udział w akcji?

Wybierz z oferty na www.alenuty.pl książki, które Cię interesują. Następnie złóż zamówienie mailowo na adres: [email protected], podając w tytule: KUPUJĘ ZE SZKOŁĄ [nazwa szkoły]. W odpowiedzi otrzymasz od nas potwierdzenie przyjęcia zamówienia oraz orientacyjny czas realizacji złożonego zamówienia.


Czy jest coś jeszcze?

Oczywiście! Doradzamy w wyborze nut oraz wyposażenia dzieci i młodzieży w instrumenty - głównie strunowe, pokrowce, pulpity, stojaki, struny itp. Takie zakupy również są wliczane w ogólną kwotę Państwa zamówień, pod warunkiem powołania się rodzica czy innej osoby zamawiającej na Szkołę Muzyczną i złożenie zamówienia w formie mailowej (wg wzoru podanego wyżej).

Jeśli masz pytania napisz do nas na adres [email protected] albo zadzwoń 61 624 20 55 lub 501 556 784 (od pon do pt w godz. 9-17). Chętnie pomożemy!

Mamy nadzieję, że przez akcję Kupuję ze szkołą, która angażuje nasżą księgarnię społecznie, będziemy mogli wesprzeć kilkanaście szkół muzycznych w Polsce i dać w ten sposób dostęp do ciekawych i nowoczesnych opracowań nutowych muzyki filmowej, kameralistyki czy książek z zakresu pedagogiki muzyki, kształcenia słuchu czy rytmiki.

Powiązane Video Wszystkie video

Ian Anderson - Divinities - In The Pay Of Spain
Ian Anderson - Divinities - En Afrique
Ian Anderson - Divinities - In The Moneylender
Ian Anderson - Divinities - In Defence Of Faiths

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Larsen struna skrzypcowa E 4/4 (strong)
Flash LED ruchoma gowa WASH Strong 108x3W RGBW ed.II

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl