Nuty: Nuty

Ładnie gram na skrzypcach dla klas I-III - Ewa Iwan - nuty na skrzypce dla dzieci

39 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


W księgarni muzycznej Alenuty.pl znajdziesz między innymi kultową już pozycję "Ładnie gram na skrzypcach dla klas I-III – nuty na skrzypce dla dzieci" autorstwa Ewy Iwan. To podręcznik gry na jednym z najbardziej interesujących, ale jednocześnie bardzo niedocenianych instrumentów muzycznych – skrzypcach. Pozycja ta dedykowana jest najmłodszym adeptom sztuki muzycznej. Rekomendują ją najlepsi nauczyciele gry. Dzieci mają możliwość poznania podstaw gry na skrzypcach. W podręczniku "Ładnie gram na skrzypcach dla klas I-III – nuty na skrzypce dla dzieci" znajdziesz proste utwory, pozwalające na doskonalenie techniki gry. Zapis nutowy został nadto opatrzony słowami, które pomagają wejść w tajemniczy świat muzyki. Najnowsze wydanie książki posiada 76 stron oraz miękką oprawę. Format tej pozycji pozwala na jej swobodne umieszczenie na stojaku na nuty. Zapraszamy do zakupu na stronie Alenuty.pl. Polecamy też akompaniament fortepianowy dla nauczyciela >>> akompaniament – również autorstwa Ewy Iwan - dostępny w naszej księgarni muzycznej. "Ładnie gram na skrzypcach” jako podręcznik dla najmłodszych Pozycja z serii Dziecięcej: Świerszcz, to podręcznik do nauki gry na skrzypcach dla najmłodszych. Zawiera proste utwory przeznaczone na pierwsze lata nauki gry na skrzypcach. Proste melodie bliskie dzieciom, które opatrzone zostały słowami pomagają wchodzić w świat muzyki skrzypcowej z zaciekawieniem i traktować to jaką formę przygody. Polecany szczególnie dla dzieci uczących się w szkołach muzycznych I stopnia. Tytuł: Ładnie gram na skrzypcach dla klas I-IIIAutor: Ewa IwanStopień trudności: dla początkującychInstrument: skrzypce Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 76 str, N4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 9790274001957 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Iwan Ewa - adnie gram na skrzypcach dla klas I-III
PWM Iwan Ewa - adnie gram na skrzypcach dla klas I-III (akompaniament)
PWM Iwan Ewa - Jezus malusieki. Koldy w atwym ukadzie na skrzypce i fortepian
PWM Cofalik Antoni - Skrzypcowe ABC. Szkoa gry na skrzypcach - cz I i II
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl