Dźwięki mają swoje miejsce

Dźwięki, które do nas codziennie docierają, z różnych źródeł, przynoszą nam całą masę wiedzy o otaczającym nas świecie. Dzięki nim możemy, np. słuchać muzyki albo na czas uniknąć niebezpieczeństwa. Kluczową sprawą jest więc dbanie o higienę naszego słuchu na każdym kroku. Stąd też niektóre miejsca, w których się znajdujemy powinny być wyposażone tak, aby dźwięki zachowywały się w nich w określony sposób. Każdy kto kiedykolwiek był w filharmonii, studiu nagraniowym, czy też np. wielkim biurze pełnym ludzi wie, o czym mowa. Dźwięk może irytować oraz wprowadzać złe samopoczucie, o ile nad nim odpowiednio nie zapanujemy. Warto więc zastanowić się, czy w naszym najbliższym otoczeniu nie przydałoby się coś, co pomoże nam okiełznać dźwięki tak, aby nie były one kłopotliwe, a kojarzyły się raczej z miłą atmosferą życia i pracy.

1. Panele akustyczne jakich potrzebujesz

2. Dźwięk pod kontrolą

Panele akustyczne jakich potrzebujesz

W niektórych miejscach myślenie o adaptacji akustycznej danych pomieszczeń, staje się wręcz koniecznością. Dobrej jakości panele akustyczne, zamontowane w odpowiednim porządku z pewnością zdziałają cuda. Gdy raz wejdziemy do tak zmodernizowanego pokoju, nie będziemy chcieli z niego wyjść. Panel akustyczny jest tą niezbędną częścią składową, bez którego nie można sobie wyobrazić profesjonalnego studia nagrań, czy też prawidłowo zaprojektowanej sali koncertowej. Jeśli więc poszukujemy takich rozwiązań na miarę XXI wieku, możemy zacząć rozglądać się za nimi, np. w internecie. Wystarczy więc wpisać w dowolną wyszukiwarkę hasło: "panel akustyczny" i zapoznać się z wynikami naszych poszukiwań. Jedną z najciekawszych ofert pod tym względem przygotowała dla nas polska firma Akustonic. Ich wieloletnie doświadczenie na tym polu jest gwarancją, że nabędziemy u nich takie panele, jakich naprawdę potrzebujemy. Warto zapamiętać tę nazwę.

Dźwięk pod kontrolą

W witrynie internetowej wyżej wymienionego przedsiębiorstwa możemy nabyć gotowe panele akustyczne. Możemy jednak także złożyć zamówienie na nietypowe rozwiązania, których oczekujemy, np. w naszym garażu, który chcemy zmienić w ministudio nagraniowe. Co ciekawe są oni w stanie sprostać takim indywidualnym wyzwaniom bez żadnego problemu. Można zamówić panele ścienne oraz sufitowe, a także dopasować je do wystroju pomieszczeń. To samo tyczy się kolorów, czy też materiałów wykończeniowych. Szczegółów, którym trzeba sprostać jest o wiele więcej, ale z nimi najlepiej zapoznać się bezpośrednio na stronie producenta paneli akustycznych, którą bez trudu odnajdziemy online.

Powiązane Video Wszystkie video

Ian Anderson - Divinities - In The Pay Of Spain
Ian Anderson - Divinities - En Afrique
Ian Anderson - Divinities - In The Moneylender
Ian Anderson - Divinities - In The Olive Garden

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Cherub WST-550G tuner
Intelli IMT-1000 metronom
Yamaha MM6 syntezator
Alesis DM10 Pro Kit perkusja elektroniczna

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl