ELECTRICA DUO - Kasia & Paula - Moon Rider


ELECTRICA DUO - KASIA & PAULA to jedyny i unikatowy DUET na muzycznej scenie Europy, w którego składzie współbrzmią elektryczne skrzypce i elektryczna harfa. Muzyka, którą wykonują, to najbardziej dynamiczne i żywiołowe aranżacje pop oraz dance music. W repertuarze oprócz coverów musicalowych można także znaleźć specjalnie napisane kompozycje przez najwybitniejszych twórców młodego pokolenia.

Więcej nagrań video Więcej w tej kategorii

Komentarz


Powiązane Video

Kwiecisty duet z Lakeme
Madmanflute - Adele - Skyfall
JON LORD - Sarabande Suite - Gigue
Kasia Gacek-Duda i etnoflety - Rozmowy o muzyce
Wszystkie video
Jedyny kobiecy duet perkusyjny w Polsce

Jedyny kobiecy duet perkusyjny w Polsce

Dalbergia Duo jest jedynym polskim żeńskim duetem perkusyjnym (marimbowym). Duet założony w 2017 roku ma już na swoim koncie sukcesy o skali międzynarodowej.

Richard Berkeley – śpiewak, animator kultury

Richard Berkeley – śpiewak, animator kultury

Richard Berkeley – śpiewak, animator kultury, prezes Zarządu Fundacja Nowa Orkiestra Kameralna, którego rodzina pochodzi z Polski studiował śpiew u Ellis Keeler w Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Pobierał także prywatne lekcje u Rene Jacobsa, Paula Esswooda, John York Skinnera, Margar

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl