Nuty: Nuty

Zdzisław Musiał: Idealna para ukulele i gitara - łatwe duety - nuty na ukulele i gitarę klasyczną

40 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zapoznaj się z jednym z pierwszych duetów na dwa instrumenty strunowe: gitarę i ukulele. Brzmią ciekawie, instrumenty uzupełniają się nawzajem. Z uwagi na szerszy wolumen brzmieniowy, gitara często prowadzi linię melodyczną wzmocnioną basami. Ukulele wypełnia środek, czyli harmonię. W książce prócz duetu znajduje się też jedno trio na dwie gitary i ukulele. Utwory są zróżnicowane stylistycznie - tańce: Tango ukulele, Blues ukulele, Rock`n`roll na 4 ręce, Wieczorny swing, Uśmiechnięte Boogie, Choro, Orientalny walczyk. i inne. Partię ukulele można przetranskrybować na gitarę, bądź inny instrument. Akordy, na ukulele zapisane są nutami i w tabulaturze. Nuty dla początkujących. Tytuł:  Idealna para ukulele i gitara - łatwe duetyAutor: Zdzisław MusiałStopień trudności: dla poczatkującychInstrument: gitara klasyczna, ukuleleNotacja muzyczna: zapis nutowy, tabulaturaWydawnictwo: AbsonicFormat: 56 stron, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788366656536 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Musia Zdzisaw ″Idealna Para ukulele i gitara″ ksika
AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ piosenki na: keyboard, gitar, ukulele
PWM Rni - Duety klarnetowe dla pocztkujcych
AN Jakub Jasic Chwila z muzyk Tom 1 nuty na keyboard, ukulele, gitar
GITARA

GITARA

Gitara to prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony instrument na świecie. Należy do rodziny instrumentów strunowych, a jej korzenie nie są dokładnie znane. Istnieje teoria, iż przodkiem gitary jest...

Miloš Karadaglic–“Mediterraneo”

Miloš Karadaglic–“Mediterraneo”

Gitara jest obecnie jednym z najbardziej popularnych instrumentów. Jeżeli weźmiemy pod uwagę jej wszechobecność w świecie muzyki rockowej i popularnej, stosunkowo niską cenę (oczywiście mam na myśli te najtańsze modele), a także małe gabaryty, trudno się dziwić...

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl