Nuty: Nuty

Miniatury na dwie gitary - duety gitarowe - Zdzisław Musiał

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zdzisław, to nauczyciel z wieloletnim stażem, to autentyczny pasjonat gitary klasycznej. Od kilku lat tworzył on sukcesywnie rozmaite kompozycje na ten instrument. Niejednokrotnie bywałem pierwszym ich słuchaczem, mnie bowiem zdradzał on swoje pomysły kompozytorskie i gitarowe patenty. Wśród wielu muzycznych zainteresowań Zdzisława Musiała trzeba wspomnieć, iż od 2002 roku jest on kierownikiem organizacyjnym Lubuskiego Weekendu Gitarowego w Międzyrzeczu i Pszczewie, a także pomysłodawcą Letnich Koncertów Organowych. Teraz otrzymują Państwo efekt jego muzycznej pracy, twórczości szczerej i autentycznej. Polecam gitarzystom na różnych szczeblach wtajemniczenia muzycznego te jakże wdzięczne i urokliwe duety, które zarejestrowane zostały w sierpniu 2008 roku przez czołowy polski duet gitarowy braci Andrzeja i Grzegorza Krawców. Viva guitarra! - Krzysztof Nieborak.Spis utworów:Znaczenie symboli i oznaczeń1. Allegro oriental2. Boogie nr 23. The Green Leaves Of Summer4. Blues5. Walczyk z podróży6. Amazing Grace7. Good Time Boogie8. Canzion9. Ma Ri Ca Nai inne Tytuł: Miniatury na dwie gitaryAutor: Zdzisław MusiałStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 60 str, A4, miękka oprawa, w komplecie z płytą CDJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 9788387217907 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Musia Zdzisaw ″Miniatury na dwie gitary″ + CD
AN Marusik Bartomiej ″Duety gitarowe″ ksika
PWM Rni - Duety klarnetowe dla pocztkujcych
PWM Dvorak Antonin - Miniatury na fortepian
Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Najdroższe gitary świata

Najdroższe gitary świata

Sprzedawane na aukcjach gitary wielkich muzyków rockowych osiągają zawrotne ceny. W niektórych przypadkach sięgają nawet miliona dolarów.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl