Nuty: zasady muzyki

Teoria muzyki dla bystrzaków - Michael Pilhofer, Holly Day

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Teoria muzyki dla bystrzaków' to książka, która tanecznym krokiem wprowadzi Cię w tajniki wiedzy muzycznej - od podstaw dotyczących nut i metrum, przez teorię muzyki, aż po standardowe formy stosowane w muzyce popularnej i poważnej. Z książka tą odnajdziesz swój rytm – dowiesz się na czym polega i jak wykorzystać najbardziej podstawowy element każdego utworu muzycznego. Poznasz też nuty i nauczysz się je czytać oraz – co najważniejsze - będziesz potrafił zastosować zdobytą wiedzę do odczytywania i grania różnych rodzajów muzyki. Wydanie 4 Tytuł: Teoria muzyki dla bystrzakówAutor: Michael Pilhofer, Holly DayStopień trudności: dla początkującychInstrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: HelionFormat: 280 str, 237x170 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788324688807 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Fulara Adam ″Zrozumie jzyk muzyki- teoria improwizacji″ ksika
Michael Kelly Hex X gitara elektryczna
Wincent W-MMS Michael Miley Signature paki perkusyjne
T-Rex Michael Angelo Batio distortion efekt do gitary
GITARA

GITARA

Gitara to prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony instrument na świecie. Należy do rodziny instrumentów strunowych, a jej korzenie nie są dokładnie znane. Istnieje teoria, iż przodkiem gitary jest...

Stephen Michael Reich

Stephen Michael Reich

Kompozytor amerykański, jeden z głównych przedstawicieli minimalizmu w muzyce urodził się w 1936 roku w Nowym Jorku. Studiował na Uniwersytecie Cornella, Julliard School oraz w Mills College.

Formy muzyki kameralnej  - Forma Sonatowa

Formy muzyki kameralnej - Forma Sonatowa

Początków formy sonatowej można doszukiwać się w epoce baroku. Istotnym elementem dla rozwoju muzyki kameralnej jest powstanie sonaty triowej i solowej z basso continuo.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl