Nuty: nuty na akordeon

Jerzy Górowski: Walce na każdą pogodę - nuty na akordeon

22 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór 10 walców w zapisie nutowym, przygotowany dla średniozaawansowanych akordeonistów autorstwa Jerzego Górowskiego.Spis utworów: Zaproszenie do tańca (Górowski Jerzy)Wiedeńska Paryżanka (Górowski Jerzy)Bal na lodzie (Górowski Jerzy)Giesing (stacja metra) (Górowski Jerzy)Marzyciel księżyc (Górowski Jerzy)Harmonia uliczna (Górowski Jerzy)Dialog (Górowski Jerzy)W piwiarni (Górowski Jerzy)Namiętności (Twój problem) (Górowski Jerzy)Kataryniarz (Górowski Jerzy) Tytuł: Walce na każdą pogodę na akordeonAutor: Jerzy Górowski Stopień trudności: dla średniozaawansowanychInstrument: akordeonNotacja muzyczna: zapis nutowy,Wydawnictwo: ContraFormat: 40 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372152527 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Bach Johann Sebastian - Wybrane utwory na akordeon
AN Piotrowski Jerzy ″Szkoa na perkusj″ ksika + CD
AN Drodowski Mirosaw ″W ogrodzie snw - wybrane walce na gitar″ + CD
PWM Habela Jerzy - Sowniczek muzyczny
JERZY MAKSYMIUK

JERZY MAKSYMIUK

Jerzy Maksymiuk urodził się w Grodnie. Studia muzyczne zwieńczyły trzy dyplomy: z pianistyki (klasa Jerzego Lefelda), kompozycji (klasa Piotra Perkowskiego) i dyrygentury (klasa Bogusława Madeya).

AKORDEON

AKORDEON

Instrument ten, choć rzadko pojawiający się w składzie orkiestry, jest głęboko zakorzeniony w muzyce ludowej całego świata. Należy on do grupy aerofonów...

Kevin Olusola

Kevin Olusola

Obiecałam sobie, że będę pisać przede wszystkim o muzyce klasycznej. Ale muzyka, tak jak zresztą każda dziedzina sztuki ma to do siebie, że lubi zacierać granice, ucierając tym samym nosa wszystkim tym, którzy z dumą nazywają siebie znawcami...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl