Nuty: nuty na fortepian

Peter Deneff: Salsa Hanon Play-Along CD - ćwiczenia dla pianistów w stylu Latin, Cuban, Montuono, Salsa i Cha-Cha (+ płyta CD)

134 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książka ta, to kontynuacja bestselleru o tym samym tytule, teraz w wersji Play-Along. Zawiera ona 50 przykładów w stylu Latin, Cuban, Montuono, Salsa i Cha-Cha. Do książki dołączona jest płyta CD dzięki której będziesz mógł grać wraz z gotowymi podkładami muzycznymi. Tytuł: Salsa Hanon Play-Along Autor: Peter DeneffStopień trudności: dla początkujących i zaawansowanych Instrument: pianino, keyboard Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Musicians Institute Press Format: 96 str, A4, miękka oprawa, w komplecie książka z CD Język wydania: angielski ISBN: 9781423492993   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Violin play-along: Great Themes (muzyka filmowa na skrzypce + CD)
Latin Percussion Guiro Cuban Style Cuban Style
GHS A12 Handmaster Plus przyrząd do ćwiczenia
PWM Rni - Play-along jazz with a jazz trio na klarnet (+ CD)
Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

W czerwcowy ciepły wieczór Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze zaprosiła nas do swojej oryginalnej Sali koncertowej na muzykę w wielkim stylu, na muzykę dwóch znaczących kompozytorów.

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Hermetyczny półświatek zawodowego szkolnictwa muzycznego i jego przybudówek to archaiczny, zrytualizowany mikrokosmos z własnym specyficznym folklorem, tyleż naiwną co entuzjastyczną mitologią oraz ograniczonym repertuarem toksycznych mantr powtarzanych ufnie przez kandydatów do najwyższego stopnia

Ivo Pogorelić

Ivo Pogorelić

Ta jakże barwna i oryginalna postać sceny muzycznej w pewnym sensie uważana może być za prawdziwego ekscentryka. Jego interpretacje w porównaniu do innych pianistów są wyjątkowe, a wizerunek sceniczny artysty sprawia, że niełatwo o nim zapomnieć.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl