Nuty: nuty na fortepian

Peter Deneff: Salsa Hanon Play-Along CD - ćwiczenia dla pianistów w stylu Latin, Cuban, Montuono, Salsa i Cha-Cha (+ płyta CD)

134 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książka ta, to kontynuacja bestselleru o tym samym tytule, teraz w wersji Play-Along. Zawiera ona 50 przykładów w stylu Latin, Cuban, Montuono, Salsa i Cha-Cha. Do książki dołączona jest płyta CD dzięki której będziesz mógł grać wraz z gotowymi podkładami muzycznymi. Tytuł: Salsa Hanon Play-Along Autor: Peter DeneffStopień trudności: dla początkujących i zaawansowanych Instrument: pianino, keyboard Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Musicians Institute Press Format: 96 str, A4, miękka oprawa, w komplecie książka z CD Język wydania: angielski ISBN: 9781423492993   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Latin Percussion Guiro Cuban Style Cuban Style
Latin Percussion Dzwonki alpejskie Bongo Heritage Cuban Flag Cuban Flag
GHS A12 Handmaster Plus przyrząd do ćwiczenia
Latin Percussion Maracasy Salsa Rawhide Salsa
Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

W czerwcowy ciepły wieczór Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze zaprosiła nas do swojej oryginalnej Sali koncertowej na muzykę w wielkim stylu, na muzykę dwóch znaczących kompozytorów.

Ivo Pogorelić

Ivo Pogorelić

Ta jakże barwna i oryginalna postać sceny muzycznej w pewnym sensie uważana może być za prawdziwego ekscentryka. Jego interpretacje w porównaniu do innych pianistów są wyjątkowe, a wizerunek sceniczny artysty sprawia, że niełatwo o nim zapomnieć.

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Hermetyczny półświatek zawodowego szkolnictwa muzycznego i jego przybudówek to archaiczny, zrytualizowany mikrokosmos z własnym specyficznym folklorem, tyleż naiwną co entuzjastyczną mitologią oraz ograniczonym repertuarem toksycznych mantr powtarzanych ufnie przez kandydatów do najwyższego stopnia

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl