Nuty: nuty na fortepian

Peter Deneff: Salsa Hanon. 50 Essential Exercises for Latin Piano - ćwiczenia dla pianistów w stylu Latin, Cuban, Montuono, Salsa i Cha-Cha

90 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książka ta została stworzona z myślą zarówno o początkujących jak i profesjonalnych pianistach. Zawiera 50 przykładów w stylu Latino, Cuban, Montuono, Salsa, Cha-Cha, ale korzystać mogą z niej również pianiści jazzowi czy klasyczni. Jest ona kontynuacją pozycji "The Virtuoso Pianis" . Tytuł: Salsa Hanon. 50 Essential Exercises for Latin Piano Autor: Peter DeneffStopień trudności: dla początkujących i zaawansowanychInstrument: fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 96 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780793584949 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Peterson Oscar - Jazz exercises, minuets, etudes & pieces for piano
GHS A12 Handmaster Plus przyrząd do ćwiczenia
Latin Percussion Maracasy Salsa Rawhide Salsa
Latin Percussion Maracasy Salsa Rawhide Salsa
Anna Netrebko

Anna Netrebko

Charakterystyczna, ciemna barwa głosu, znakomita prezencja i styl to cechy, które zaprowadziły tę rosyjską sopranistkę na szczyty. Urodzona w 1971 roku w Krasnodarze Anna Netrebko rozpoczęła swoją karierę sprzątając w Teatrze Maryjskim w Petersburgu, gdzie jednak szybko została zauważona przez

Ivo Pogorelić

Ivo Pogorelić

Ta jakże barwna i oryginalna postać sceny muzycznej w pewnym sensie uważana może być za prawdziwego ekscentryka. Jego interpretacje w porównaniu do innych pianistów są wyjątkowe, a wizerunek sceniczny artysty sprawia, że niełatwo o nim zapomnieć.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl