Nuty: nauka gry na pianinie

Paul Harris: Improve Your Sight-Reading! - Pre Grade 1 - szkoła grania z nut na fortepian

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Seria 'Improve Your Sight-reading!' została stworzona z myślą o wszystkich, którzy pragną nauczyć się gry na fortepianie z nut. Została ona dostosowana do wymogów ABRSM (Associated Board of the Royal Schools of Music), zawiera ponad 100 praktycznych testów, specjalnie skomponowane utwory, a całość materiału została dokładanie przeselekcjonowana, zaktualizowana i przedstawiona w sposób bardzo jasny i czytelny.Prezentowana część skierowana jest do absolutnie początkujących wykonawców.   Tytuł: Paul Harris: Improve Your Sight-Reading! - Pre Grade 1 Autor: Paul HarrisStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianSeria: Improve Your Sight-Reading! Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Faber MusicFormat: 24 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780571533008 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Seymour Duncan SPB 4 Steve Harris Signature przetwornik do gitary basowej typu Precision
Tech 21 SH-1 Steve Harris przedwzmacniacz do gitary basowej
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Paul Schweinester

Paul Schweinester

Do niedawna solista wiedeńskiej Volksoper, obecnie występuje gościnnie w takich teatrach operowych, jak Staatstheater (Monachium), Royal Opera House Covent Garden (Londyn) czy Opéra National (Paryż).

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl