Nuty: Nuty

Movie Quartets for All: Alto Saxophone - nuty kwartet instrumentalny: saksofon altowy - Michael Story

53 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Muzyka filmowa w opracowaniu na kwartety instrumentalne. Wszechstronna, edukacyjna i zabawna seria przeznaczona do wykonywania w dowolnej grupie lub kombinacji instrumentów. Dostępna na instrumenty dęte blaszane, instrumenty dęte drewniane, smyczki oraz instrumenty perkusyjne. Niniejszy tom mieści w sobie 12 utworów o rosnącym stopniu trudności (od klasy 1 do klasy 3-4) w opracowaniu na saksofon altowy (Eb saksofon i Eb klarnet), wszystkie zapisane w formie partytury. Niniejszy zestaw utworów idealnie sprawdzi się zarówno podczas koncertu z rodziną i przyjaciółmi jak i recitalu, przesłuchania czy festiwalu. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: * Hedwig's Theme* Over the Rainbow * And All That Jazz * The Magnificent Seven * Theme from A Summer Place * Eye of the Tiger * There You'll Be * Blues in the Night * The Pink Panther * You're a Mean One, Mr. Grinch * Parade of Charioteers * Hakuna Matata   Tytuł: Movie Quartets for All: Alto SaxophoneOpracowanie: Michael StoryStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanych Instrument: saksofon altowy (Eb saksofon i Eb klarnet)Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Alfred Music Publishing Format: 24 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780739063293 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - All time greatest movie songs (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Canton MOVIE 1505 zestaw głośników kina domowego, srebrny
PWM Rni - Favourite movie themes na saksofon (+ CD)
PWM Taylor Dennis - Jazz saxophone. An in-depth look at the styles of the tenor masters (+ CD)
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Stephen Michael Reich

Stephen Michael Reich

Kompozytor amerykański, jeden z głównych przedstawicieli minimalizmu w muzyce urodził się w 1936 roku w Nowym Jorku. Studiował na Uniwersytecie Cornella, Julliard School oraz w Mills College.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl