Nuty: Nuty

Pop Quartets for All: Alto Saxophone - nuty kwartet instrumentalny: saksofon altowy - Michael Story

53 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Pop Quartets for All" to wszechstronna, edukacyjna i zabawna seria przeznaczona do wykonywania w dowolnej grupie lub kombinacji instrumentów. Dostępna na instrumenty dęte blaszane, instrumenty dęte drewniane, smyczki oraz instrumenty perkusyjne. Wszystkie tomy mają spójny układ stron dzięki czemu odszukiwanie wybranych fragmentów podczas prób jest szybkie i wygodne. Niniejszy tom mieści w sobie 12 utworów o rosnącym stopniu trudności (od klasy 1 do klasy 3-4) w opracowaniu na saksofon altowy (Eb saksofon i Eb klarnet), wszystkie zapisane w formie partytury. Doskonały zestaw, który sprawdzi się zarówno podczas koncertu z rodziną i przyjaciółmi jak i recitalu, przesłuchania czy festiwalu. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: * Summertime * Celebration * We Are Family * Batman (TV Theme) * Imperial March * Theme from Ice Castles (Through the Eyes of Love) * Jump * It Don't Mean a Thing (If It Ain't Got That Swing) * James Bond Theme * Smooth * Gonna Fly Now * Peter Gunn   Tytuł: Pop Quartets for All: Alto SaxophoneOpracowanie: Michael StoryStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanych Instrument: saksofon altowy (Eb saksofon i Eb klarnet)Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Alfred Music Publishing Format: 24 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780739054536 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Taylor Dennis - Jazz saxophone. An in-depth look at the styles of the tenor masters (+ CD)
Ketron Pendrive 2016 MidJPro Style Upgrade v4 - pendrive z dodatkowymi stylami
Ketron Pendrive 2016 SD7 Style Upgrade v4 - pendrive z dodatkowymi stylami
Mollenhauer 2256 Canta Alto flet prosty altowy, palcowanie niemieckie, pojedyncze otwory
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Stephen Michael Reich

Stephen Michael Reich

Kompozytor amerykański, jeden z głównych przedstawicieli minimalizmu w muzyce urodził się w 1936 roku w Nowym Jorku. Studiował na Uniwersytecie Cornella, Julliard School oraz w Mills College.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl