Nuty: fortepian na cztery ręce

Mike Cornick - Clever Cat (+ płyta CD) - duety ucznia z nauczycielem dla początkujących

72 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Prezentowa pozycja z serii "Clever Cat" jest pierwszą z całej serii i skierowana jest do dzieci rozpoczynających swoją przygodę z fortepianem. Książka zawiera duety fortepianowe dla ucznia i nauczyciela: każda nuta grana przez ucznia, najpierw zagrana jest przez nauczyciela, co bardzo ułatwia prawidłową grę od samego początku. Dodatkowo zawarte utwory zawierają elementy ćwiczeń - pasaże, skale, akordy i inne.Do książki dołączona jest płyta CD z pełnymi wersjami utworów oraz podkładami do samodzielnych ćwiczeń.Spis utworów:     Five-finger exercise 1    Five-finger exercise 2    Five-finger exercise 3    Five-finger exercise 4    Cat Nap    Cool Cat    On Patrol 1    On Patrol 2    Feline Dreams    The Cat's Pyjamas    Purr-fect Boogie    Alley Cat    Cat's Cradle    Calypso    Reggae Blues 1    Reggae Blues 2    Chromatic Waltz for the Right Hand    Chromatic Waltz for the Left Hand    On the Prowl    On the Prowl Again    Caterwaulin'   Tytuł: Mike Cornick - Clever Cat (+ płyta CD) - duety ucznia z nauczycielem dla początkującychAutor: Mike Cornick Stopień trudności: dla początkującychInstrument: duet fortepianowy Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Universal EditionFormat: A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9783702465452 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Meinl MJ-GB Mike Johnston Groove Signature Bell instrument perkusyjny, cowbell 8″
Monacor CAT-550 kabel sieciowy Cat.5e, 100MHz S/FTP
Duesenberg Double Cat Catalina Black gitara elektryczna
Adam Hall K4 N CAT 6 kabel sieciowy Cat.6a S/FTP
Jerzy Fryderyk Haendel

Jerzy Fryderyk Haendel

Kompozytor ten urodził się w Halle (aktualne Niemcy) w roku 1685 niemniej jednak w wieku 42 lat dostał obywatelstwo angielskie i zamieszkał na stałe w Londynie. Chociaż nie pochodził z rodziny z tradycjami muzycznymi był młodym talentem, któego nauczycielem był Friedrich Wilhelm Zachow uczący chłopc

Antonio Vivaldi

Antonio Vivaldi

Syn cenionego skrzypka Giovanniego Battisty Vivaldiego przyszedł na świat w Wenecji w roku 1678. W wieku 25 lat przyjął święcenie kapłańskie i odtąd znany jako „prete rosso” (rudy ksiądz) stał się nauczycielem skrzypiec w Szpitalu Miłosierdzia oraz...

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl