Nuty: jak nauczyć się grać na gitarze

Metal Rhythm Guitar 2 - Troy Stetina - szkoła gry na gitarze elektrycznej (+ audio online)

126 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Metal Rhythm Guitar 2 - część druga podręcznika zawiera przykłady rytmów i grooves, bardziej zaawansowaną teorię i progresję niż w części pierwszej. Całość materiału ułożona jest zgodnie z rosnącym stopniem trudności. Zapis w standardowej notacji muzycznej oraz tabulaturze.   Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Tytuł: Metal Rhythm Guitar 2Autor: Troy StetinaStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: gitara elektryczna Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 72 str., A4, miękka oprawa, dołączony kod audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780793509591 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Alesis GuitarLink Plus interfejs audio USB do gitary elektrycznej wraz z oprogramowaniem Guitar Rig 4 LE
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Blackstar amPlug FLY Guitar wzmacniacz suchawkowy do gitary elektrycznej
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl