Nuty: jak nauczyć się grać na gitarze

Metal Rhythm Guitar 1 - Troy Stetina - szkoła gry na gitarze elektrycznej (+ audio online)

134 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wyczucie czasu i rytmu ma ogromne znaczenie i leży u podstaw gry na każdym instrumencie. Podręcznik ten daje solidne podstawy, ucząc krok po kroku od prostych rytmów po coraz bardziej skomplikowane. Zawiera przykłady rytmów oraz technik gitarowych w stylu AC/DC, Aerosmith, Black Crowes, Black Sabbath, Kiss, Metallica, Ozzy Osbourne, White Zombie, Scorpions. Opracowanie w zapisie nutowym oraz tabulaturowym dla początkujących. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule  Tytuł: Metal Rhythm Guitar 1Autor: Troy StetinaStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: gitara elektryczna Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 64 str., A4, miękka oprawa, dołączony kod audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780793509584   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Alesis GuitarLink Plus interfejs audio USB do gitary elektrycznej wraz z oprogramowaniem Guitar Rig 4 LE
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
GHS Guitar Boomers struny do gitary elektrycznej, 7-str. Heavy, .013-.074
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl