Nuty: jak nauczyć się grać na gitarze

Metal Lead Guitar 2 - Troy Stetina - szkoła gry na gitarze elektrycznej (+ płyta CD)

126 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Metal Lead Guitar 2 to kontynuacja szkoły gry na gitarze elektrycznej Troy'a Stetina. Książka zawiera bardziej zaawansowane skale niż w części pierwszej: frygijska - dominantowa, chromatyczna, harmoniczna molowa, pentatoniczna durowa, mixolidyjska. Zaawansowane techniki oraz profesjonalne solówki. Zapis tabulaturowy. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej podkłady do zagrania partii solowej bez akompaniatora lub będziesz mógł odsłuchać ścieżki demo każdego utworu.   Tytuł: Metal Lead Guitar 2Autor: Troy StetinaStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: gitara elektryczna Notacja muzyczna: zapis tabulaturowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 64 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780793509614 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Two Notes Le Lead preamp do gitary elektrycznej
Blackstar amPlug FLY Guitar wzmacniacz suchawkowy do gitary elektrycznej
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl