Nuty: jak nauczyć się grać na gitarze

Metal Lead Guitar 2 - Troy Stetina - szkoła gry na gitarze elektrycznej (+ płyta CD)

134 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Metal Lead Guitar 2 to kontynuacja szkoły gry na gitarze elektrycznej Troy'a Stetina. Książka zawiera bardziej zaawansowane skale niż w części pierwszej: frygijska - dominantowa, chromatyczna, harmoniczna molowa, pentatoniczna durowa, mixolidyjska. Zaawansowane techniki oraz profesjonalne solówki. Zapis tabulaturowy. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej podkłady do zagrania partii solowej bez akompaniatora lub będziesz mógł odsłuchać ścieżki demo każdego utworu.   Tytuł: Metal Lead Guitar 2Autor: Troy StetinaStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: gitara elektryczna Notacja muzyczna: zapis tabulaturowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 64 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780793509614 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Joyo JA-03 Super Lead - wzmacniacz suchawkowy
Two Notes Le Lead preamp do gitary elektrycznej
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl