Nuty: piosenki dla dzieci

Karaoke dla dzieci (+ płyta CD i płyta DVD)

46 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja "Karaoke dla dzieci" zawiera zbiór najsławniejszych i najładniejszych piosenek dla dzieci. Do książki dołączone są 2 płyty: CD i DVD. Płyta CD zawiera nagrania piosenek w wykonaniu znanych artystów, między innymi Joanny Jabłczyńskiej, Olgi Bończyk czy zespołu Fasolki. Płyta DVD zawiera nagrania linii melodycznych z wyświetlanym tekstem - aby dzieci samodzielnie mogły wykonać wszystkie piosenki.Karaoke dla dzieci to wspaniała zabawa i świetny upominek.   Tytuł: Karaoke dla dzieciAutor: praca zbiorowaStopień trudności: dla dzieciInstrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: MartelFormat: 52 str, 297x210cmm, twarda oprawa, w komplecie płyty CD i DVDISBN: 9788363546427     zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Yamaha VZ735100 płyta zasilacza do 01V
Yamaha WS516200 Płyta PNL PSR-e423
Yamaha WF21260R środkowa płyta stykowa klawiatury P-70
Yamaha WG306200 Płyta główna DLMCD PSR-e403
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl