Nuty: piosenki dla dzieci

Karaoke dla dzieci (+ płyta CD i płyta DVD)

46 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja "Karaoke dla dzieci" zawiera zbiór najsławniejszych i najładniejszych piosenek dla dzieci. Do książki dołączone są 2 płyty: CD i DVD. Płyta CD zawiera nagrania piosenek w wykonaniu znanych artystów, między innymi Joanny Jabłczyńskiej, Olgi Bończyk czy zespołu Fasolki. Płyta DVD zawiera nagrania linii melodycznych z wyświetlanym tekstem - aby dzieci samodzielnie mogły wykonać wszystkie piosenki.Karaoke dla dzieci to wspaniała zabawa i świetny upominek.   Tytuł: Karaoke dla dzieciAutor: praca zbiorowaStopień trudności: dla dzieciInstrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: MartelFormat: 52 str, 297x210cmm, twarda oprawa, w komplecie płyty CD i DVDISBN: 9788363546427     zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Polskie Karaoke vol. 10 DVD
AN Polskie Karaoke vol. 13 DVD
AN Polskie Karaoke vol. 9 DVD
AN Polskie Karaoke vol. 4 DVD
Martyna Pastuszka

Martyna Pastuszka

Wraz z europejskimi zespołami Martyna Pastuszka wzięła udział w wielu nagraniach dla radiowych i telewizyjnych, a wiele spośród nagranych płyt CD oraz DVD otrzymało wyróżnienia prasy muzycznej oraz zostało entuzjastycznie przyjęte przez międzynarodową krytykę muzyczną.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Trzech klasyków z Wiednia

Trzech klasyków z Wiednia

Ilu było klasyków? Co za pytanie! – trzech: Haydn, Mozart i Beethoven. Ale czy tylko oni naprawdę się liczą w europejskiej epoce klasycyzmu? Na to wygląda... przynajmniej do tego przekonuje nas kolejna płyta wydawnictwa Dux, opublikowana w serii „Mistrzowie epok i ich dzieła”.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl