Olivier Messiaen - improvisation "Puer Natus Est"


Z Messiaen DVD to niezwykły zapis koncertów i wykładów autorstwa Oliviera Messiaena, francuskiego kompozytora i pianisty. Ten DVD prezentuje jego najważniejsze dzieła w wykonaniu znakomitych artystów. Messiaen DVD to wspaniała okazja, aby poznać i zrozumieć geniusz tego wybitnego twórcy muzyki. Dzięki tagom HTML, tekst jest teraz wprowadzony w odpowiednią strukturę.

Więcej nagrań video Więcej w tej kategorii

Komentarz


Powiązane Video

Rhapsody on Moldavian Themes – Mieczys?aw Weinberg
F.Schubert - Litania - Dorota Sok
Carl Orff - Carmina Burana André Rieu
Jean Baptiste lully - Isis - C'est lui dont les dieux ont fait choix
Wszystkie video
Aleksandra Kurzak

Aleksandra Kurzak

Aleksandra Kurzak jest laureatką konkursów w Warszawie, Helsinkach, Barcelonie i Kantonie. W 2009 roku obroniła tytuł doktora sztuki. Dwukrotnie otrzymała stypendium Ministra Kultury i Sztuki, a także stypendium fundacji Crescendum Est – Polonia Aleksandra Gudzowatego. Otrzymała również nagrodę Prez

Martyna Pastuszka

Martyna Pastuszka

Wraz z europejskimi zespołami Martyna Pastuszka wzięła udział w wielu nagraniach dla radiowych i telewizyjnych, a wiele spośród nagranych płyt CD oraz DVD otrzymało wyróżnienia prasy muzycznej oraz zostało entuzjastycznie przyjęte przez międzynarodową krytykę muzyczną.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl