Nuty: nauka gry na perkusji

John Riley: The Jazz Drummer's Workshop (+ płyta CD) - zaawansowane pomysły na muzyczny rozwój dla perkusistów

99 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'The Jazz Drummer's Workshop' Johna Rileya to niezwykle inspirująca, świeża i edukacyjna pozycja dla wszystkich poważnie zainteresowanych grą perkusistów. Zawiera ona dogłębne informacje na temat koncepcji gry (czas, komponowanie, gra solowa), technik oraz analizy stylu różnych artystów (Elvin Jones, Tony Williams i innych).Do książki dołączona jest płyta CD z kilkoma przykładami w wykonaniu Johna Rileya.   Tytuł: The Jazz Drummer's WorkshopAutor: John RileyStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: perkusjaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Modern DrummerFormat: A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780634091148 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Zildjian Artist Series John Riley paki perkusyjne
Toontrack Superior Drummer 2.0 Crossgrade z EZdrummer do Superior Drummer 2.0
Dunlop 427PJP Ultex Jazz III John Petrucci kostka gitarowa
Toontrack EZX Funkmasters biblioteka brzmie [EZdrummer, Superior Drummer], materia nagrali Clyde Stubblefield i John ″Jab?o″ Starks, brzmienia Funky, 2 zestawy perkusyjne, efekt ′Vinyl′ [wtyczka iZotop] oraz Plate Reverb
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Po co jest „CameralMusic”?

Po co jest „CameralMusic”?

Muzyka kameralna tradycyjnie przeznaczona była do wykonywania w komnatach dworskich, obecnie rozwój technologii najpierw sprzętu grającego, teraz internetu spowodował, że w naszych komnatkach (nawet jeżeli mają 2x3m jak moja) możemy posłuchać każdej muzyki.

CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

Nasz portal staje się co raz częściej zauważany i doceniany. Odczuwamy to już nie tylko dzięki Waszym likeom i komentarzom, ale również dzięki wielu propozycjom współpracy, patronatu nad wydarzeniami i nagraniami, emailami od osób które chciałyby się zaangażować w rozwój serwisu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl