CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

Nasz portal staje się co raz częściej zauważany i doceniany. Odczuwamy to już nie tylko dzięki Waszym likeom i komentarzom, ale również dzięki wielu propozycjom współpracy, patronatu nad wydarzeniami i nagraniami, a także emailami od osób które chciałyby się zaangażować w rozwój serwisu.
W ostatnim okresie objęliśmy patronatem takie wydarzenia jak:
- wydanie płyty "Bartók Kodály"  (www.bartokodaly.republika.pl) - na której znajdziecie unikalne utwory kameralne węgierskich kompozytorów, które nie były nigdy wcześniej nagrane w naszym kraju,
- cykl koncertów przeznaczonych głównie dla najmłodszych słuchaczy w CKK Katowice zatytułowany "Rodzinne Matinée" (ck.art.pl/pl/rodzinne_matinee_w_ckk.html),
- warsztaty gitarowe z Krzysztofem Meisingerem (artyz.pl) oraz warsztaty w Krzyżowej (gitara.krzyzowa.pl),
- pierwsza polska trasa koncertowa Rachel Barton Pine organizowaną przez fundację: www.bieleckiart.pl.
Zyskaliśmy też wiele zaprzyjaźnionych serwisów muzycznych, które znajdziecie w dziale z linkami. Z wielką przyjemnością kontynuujemy współpracę z:
- Filharmonią Wrocławską, dzięki której w każdym miesiącu wysyłamy kilkunastu naszych użytkowników na koncerty za darmo,
- Wydawnictwem DUX - które wydaje wiele ciekawych płyt z muzyką klasyczną,
- StudioBakłażan - które było z nami jeszcze zanim powstaliśmy (projektowało graficznie nasz serwis znosząc dzielnie moje fanaberie), a ostatnio zaprojektowało dla nas mikrowydanie płyty, którą można wygrać w naszym wspólnym konkursie,
- sklepami muzycznymi i płytowymi takimi jak: muzyczny.pl, www.gigant.pl, www.empik.com i innym dzięki którym możemy jakoś ogarniać stronę finansową tej działalności.
Dziękując wyszystkim za udaną współpracę z radością informujemy, że zyskaliśmy kolejnego ważnego partnera, jakim jest serwis www.rmfclassic.pl. Klikając w banner znajdujący się w nagłówku naszego portalu od razu uruchomicie radio RMF Classic w swoim komputerze, użytkownicy RMF Classic, którzy jeszcze do nas nie trafili będą mogli to zrobić dzięki bannerom w serwisie nowego partnera (myślę, że nasze wspólne działania będą miały szerszy zakres :) ).
Oprócz firm, instytucji i serwisów związanych z muzyką klasyczną ciągle najważniejsza dla nas jest aktywność samych użytkowników. Staramy się Was poruszać za pomocą muzyki, video, tekstów i nagród. Czasami zaglądamy kto tam nas polubił  - miło tak popatrzeć na ponad 3-tysięczną grupkę ciekawych osób, które mają podobną wrażliwość muzyczną. Wielu z Was działa aktywnie grając na jakimś instrumencie, ucząc się muzyki, lub ucząc jej innych, traktujecie ją jako zawód, pasję, hobby rozrywkę... Pamiętajcie, że nasze maile z działu kontakt zawsze pozostają otwarte na Wasze pomysły, newsy, artykuły - wszystko co wymyślicie i uważacie, że jest fajne - nawet jeśli w danym czasie nie wpadniemy żeby Was o to pytać ;)

Powiązane Video Wszystkie video

„Pierwsze Kroczki” – Mama Dada
Rachel Barton Pine zaprasza na swoje koncerty w Polsce
Nikola Lipska – O gwiazdeczko
Nikola Lipska – O mój Jezusicku

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Lena Portal 9W oprawa oświetleniowa z nadrukiem CISZA
Lena Portal 9W oprawa oświetleniowa
Ultrasone HFI 450 (32 Ohm) suchawki zamknite
Korala UKS 30 PK ukulele sopranowe kolor rożowy

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl