1. Start
  2. Artykuły
  3. Informacje o portalu
  4. CameralMusic.pl partnerem RMF Classic
ARTYKUŁ: Informacje o portalu - CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

szukaj w artykułach:
Nasz portal staje się co raz częściej zauważany i doceniany. Odczuwamy to już nie tylko dzięki Waszym likeom i komentarzom, ale również dzięki wielu propozycjom współpracy, patronatu nad wydarzeniami i nagraniami, a także emailami od osób które chciałyby się zaangażować w rozwój serwisu.
W ostatnim okresie objęliśmy patronatem takie wydarzenia jak:
- wydanie płyty "Bartók Kodály"  (www.bartokodaly.republika.pl) - na której znajdziecie unikalne utwory kameralne węgierskich kompozytorów, które nie były nigdy wcześniej nagrane w naszym kraju, - cykl koncertów przeznaczonych głównie dla najmłodszych słuchaczy w CKK Katowice zatytułowany "Rodzinne Matinée" (ck.art.pl/pl/rodzinne_matinee_w_ckk.html),
- warsztaty gitarowe z Krzysztofem Meisingerem (artyz.pl) oraz warsztaty w Krzyżowej (gitara.krzyzowa.pl),
- pierwsza polska trasa koncertowa Rachel Barton Pine organizowaną przez fundację: www.bieleckiart.pl.
Zyskaliśmy też wiele zaprzyjaźnionych serwisów muzycznych, które znajdziecie w dziale z linkami. Z wielką przyjemnością kontynuujemy współpracę z:
- Filharmonią Wrocławską, dzięki której w każdym miesiącu wysyłamy kilkunastu naszych użytkowników na koncerty za darmo,
- Wydawnictwem DUX - które wydaje wiele ciekawych płyt z muzyką klasyczną,
- StudioBakłażan - które było z nami jeszcze zanim powstaliśmy (projektowało graficznie nasz serwis znosząc dzielnie moje fanaberie), a ostatnio zaprojektowało dla nas mikrowydanie płyty, którą można wygrać w naszym wspólnym konkursie,
- sklepami muzycznymi i płytowymi takimi jak: muzyczny.pl, www.gigant.pl, www.empik.com i innym dzięki którym możemy jakoś ogarniać stronę finansową tej działalności.
Dziękując wyszystkim za udaną współpracę z radością informujemy, że zyskaliśmy kolejnego ważnego partnera, jakim jest serwis www.rmfclassic.pl. Klikając w banner znajdujący się w nagłówku naszego portalu od razu uruchomicie radio RMF Classic w swoim komputerze, użytkownicy RMF Classic, którzy jeszcze do nas nie trafili będą mogli to zrobić dzięki bannerom w serwisie nowego partnera (myślę, że nasze wspólne działania będą miały szerszy zakres :) ).
Oprócz firm, instytucji i serwisów związanych z muzyką klasyczną ciągle najważniejsza dla nas jest aktywność samych użytkowników. Staramy się Was poruszać za pomocą muzyki, video, tekstów i nagród. Czasami zaglądamy kto tam nas polubił  - miło tak popatrzeć na ponad 3-tysięczną grupkę ciekawych osób, które mają podobną wrażliwość muzyczną. Wielu z Was działa aktywnie grając na jakimś instrumencie, ucząc się muzyki, lub ucząc jej innych, traktujecie ją jako zawód, pasję, hobby rozrywkę... Pamiętajcie, że nasze maile z działu kontakt zawsze pozostają otwarte na Wasze pomysły, newsy, artykuły - wszystko co wymyślicie i uważacie, że jest fajne - nawet jeśli w danym czasie nie wpadniemy żeby Was o to pytać ;)


© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl