Nuty: seria hot licks

Hot Licks - Buddy Guy - Teachin' The Blues - szkoła gry na gitarze elektrycznej (DVD)

128 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Hot Licks to legendarna seria filmów instruktażowych, które pozwolą Ci rozszerzyć swój warsztat gry na gitarze elektrycznej o nowe umiejętności i techniki. Ten film to wyjątkowa okazja odbycia cennej lekcji  z najlepszym gitarzystom bluesowym z Chicago - Buddy Guy. Na tych lekcjach wideo, Guy Guy ujawnia, czego nauczył się od takich legend jak między innymi: Jimmy Reed, T-Bone Walker i Lightnin 'Hopkinsi. Obejmuje 40 transkrybowanych przykładów. Nauczysz się: 9 riffów i zagrywek akordowych, boogie riffy i wiele więcej.   Tytuł: Hot Licks: Buddy Guy - Teaching The BluesAutor: Buddy GuyStopień trudności: dla każdegoInstrument: gitara elektrycznaSeria: Hot LicksWydawnictwo: Hotlicks VideosFormat: DVD, Region 0Język wydania: angielski ISBN: 0752187437628 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Dunlop BG 95 Buddy Guy Wah efekt gitarowy kaczka
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Fender Buddy Guy Standard Stratocaster ML gitara elektryczna podstrunnica klonowa
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl