Nuty: seria hot licks

Hot Licks - Eric Johnson - The Fine Art of Guitar - szkoła gry na gitarze (DVD)

172 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Klasyczna instruktażowa szkoła gry na gitarze elektrycznej Erica Johnsona. Opierając się na tym DVD, Eric pokazuje ci: techniki strojenia, pick and finger, slide, zwiększania głośności dźwięku, swoją słynną technikę „Koto” oraz szereg wskazówek technicznych, w tym konfigurację multi-amp. DVD zawiera również kilka ekskluzywnych występów Erica wraz z jego zespołem! Wszystko to składa się na najlepszą lekcję gitary elektrycznej! Tytuł: Hot Licks: Eric Johnson - The Fine Art of GuitarAutor: Eric JohnsonStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara elektrycznaSeria: Hot Licks SeriesWydawnictwo: Hotlicks VideosFormat: DVD, Region 0Język wydania: angielski ISBN: 0752187437673 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Fender Eric Johnson Stratocaster ML White Blonde gitara elektryczna
Fender Eric Johnson Stratocaster RW Dakota Red gitara elektryczna
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl