Nuty: nauka gry na flecie

Heather Hammond: Funky Flute 2 (+ płyta CD) - szkoła gry na flecie poprzecznym dla dzieci

57 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książka kontynuuje podróż początkującego ucznia w klasie fletu poprzecznego. Zawiera mnóstwa zabawnych kawałków funkowych, w tym niektórych do gry zespołowej. Autorka (współczesna kompozytorka Heather Hammond) krok po kroku przedstawia kolejne elementy jak grę ze słuchu, łamigłówki i quizy, co pomaga utrzymać motywację uczniów. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej ćwiczenia, przykłady i podkłady do zagrania partii solowej. Tytuł: Funky Flute 2 (+ płyta CD)Autor: Heather HammondStopień trudności: dla początkującychInstrument: flet poprzecznyNotacja muzyczna: zapis nutowy, gry, łamigłówkiSeria: Funky FluteWydawnictwo: Kevin MayhewFormat: 36 stron, A4, oprawa miękka, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781844179039 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Pneumo Pro + DVD, przyrzd do cwicze zadcia na flecie poprzecznym
Pneumo Pro przyrzd do cwicze zadcia na flecie poprzecznym
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl