Nuty: nauka gry na flecie

Heather Hammond: Funky Flute 3 - Teacher's Book - szkoła gry na flecie poprzecznym dla dzieci - podręcznik dla nauczyciela

65 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja stanowi szkołę gry na flecie poprzecznym dla średnio-zaawansowanych, której autorką jest współczesna kompozytorka Heather Hammond. Książka to podręcznik dla nauczyciela będący wsparciem w edukacji uczniów, jest uzupełnieniem części 3 szkoły gry na flecie poprzecznym dla dzieci. Tytuł: Funky Flute 3 - Teacher's BookAutor: Heather HammondStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: flet poprzecznyNotacja muzyczna: zapis nutowySeria: Funky FluteWydawnictwo: Kevin MayhewFormat: A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781844179626 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Pneumo Pro + DVD, przyrzd do cwicze zadcia na flecie poprzecznym
Pneumo Pro przyrzd do cwicze zadcia na flecie poprzecznym
Hammond B-3 Classic organy
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl