Nuty: Nuty

Grażyna Krzanowska: Cztery kaprysy na skrzypce solo - nuty na skrzypce

19 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Cztery kaprysy na skrzypce solo' Grażyny Krzanowskiej, to pozycja z serii dziecięcej 'Świerszcz', zawiera utwory, które powstały w 1980 roku specjalnie na Ogólnopolski Festiwal Twórczości dla Dzieci i Młodzieży Do-Re-Mi w Łodzi.Utwory bogate są w chromatyczne i metryczne zabiegi, które wspomagają uzyskanie różnorodności dźwiękowej oraz wprowadzają młodych skrzypków w specyfikę muzyki XX-wiecznej. Nuty dla początkujących.   Tytuł: Cztery kaprysy na skrzypce soloOpracowanie: Grażyna KrzanowskaStopień trudności: dla początkującychInstrument: skrzypceNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 12 str., N4 (235x305 mm), oprawa miękkaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 9790274020040 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Twardowski Romuald - Trzy etiudy-kaprysy na skrzypce solo
PWM Paganini Niccolo - 24 kaprysy op. 1 na skrzypce
PWM Biber H. I. Passacaglia na solo Skrzypce
PWM Kreutzer Rodolphe - 42 etiudy na skrzypce solo
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl