Nuty: nuty na skrzypce

Grażyna Bacewicz: Najpiękniejsza Bacewicz - nuty na skrzypce i fortepian

39 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja "Najpiękniejsza Bacewicz " jest zbiorem 12 najpiękniejszych i najbardziej znanych utworów Grażyny Bacewicz w opracowaniu na skrzypce i fortepian. Nuty dla średnio-zaawansowanych.Spis utworów: Melodia (Bacewicz Grażyna)Witraż (Bacewicz Grażyna)Sonata da camera - Część III i IV (Bacewicz Grażyna)V Sonata - Część II Nokturn (Bacewicz Grażyna)Kaprys (Bacewicz Grażyna)I Oberek (Bacewicz Grażyna)II Oberek (Bacewicz Grażyna)Taniec mazowiecki (Bacewicz Grażyna)Taniec polski (Bacewicz Grażyna)Taniec słowiański (Bacewicz Grażyna)Humoreska (Bacewicz Grażyna)Kołysanka (Bacewicz Grażyna) Tytuł: Najpiękniejsza Bacewicz na skrzypce i fortepianAutor:  Grażyna Bacewicz Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: skrzypce, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: PWMFormat: 52+24 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: M274000776 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Marcus ″Koldy″ Na skrzypce i fortepian
PWM Twardowski Romuald - Kolorowe nutki. atwe utwory na skrzypce i fortepian
PWM Bach Johann Sebastian - Najpikniejszy Bach na fortepian, skrzypce z fortepianem i organy (+ partie instrumentw)
AN Jacek Gsior ″Koldy w duecie - na skrzypce i fortepian″
Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl