Nuty: kolędy na zespół instrumentalny

Beata Rynkiewicz-Beier: Mamo, tato zagraj ze mną - kolędy i pastorałki dla całej rodziny

55 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja "Wspólne Muzykowanie" to niezwykła propozycja dla wszystkich, którzy pragną czerpać radość z muzykowania w grupie. Stworzone aranżacje są dostępne nawet dla tych, którzy nie posługują się nutami, dzięki czemu każdy może wziąć udział w wspólnej zabawie. Autorka, starając się uczynić muzykę dostępną dla każdego, przygotowała aranżacje, które mogą być wykonywane przy użyciu różnorodnych instrumentów, naszego ciała, przedmiotów codziennego użytku czy nawet własnoręcznie wykonanych przyborów muzycznych. Ostatni rozdział dedykowany jest zwolennikom wspólnego tworzenia, oferując pomysły na muzykowanie z wykorzystaniem prostych, domowych materiałów. Tytuł: Mamo, tato zagraj ze mnąAutor: Beata Rynkiewicz-BeierStopień trudności: dla całej rodzinyInstrument: gitara, ukulele, pianino, kalimba, skrzypce, instrymenty perkusyjneNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: CicadisFormat: 42 strony, 225x305 mm, oprawa miękka spiralnaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Kpski Janusz- Zagraj to sam - Szkoa na keyboard cz. II
AN Kossowska Beata, Templin Grzegorz ″Ksiniczka, pirat i harmonijka ustna″ ksika
AN Kpski Janusz- Zagraj to sam - Szkoa na keyboard cz. I
AN Kossowska Beata ″Harmonijka ustna w praktyce″ ksika + CD
Musikverein. „Kto zatańczy ze mną?” New Year

Musikverein. „Kto zatańczy ze mną?” New Year

W radosnym nastroju rozpoczęliśmy koncert noworoczny w Musikverein, w sali, która sprawiła, że wszyscy w niej czuliśmy się szczęśliwi zanim popłynęły pierwsze dźwięki muzyki.

Beata Szałwińska

Beata Szałwińska

Międzynarodowej sławy pianistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie. Jako stypendystka rządu francuskiego studiowała w Ecole Normale de Musique Alfred Cortot w Paryżu.

Jerzy Fryderyk Haendel

Jerzy Fryderyk Haendel

Kompozytor ten urodził się w Halle (aktualne Niemcy) w roku 1685 niemniej jednak w wieku 42 lat dostał obywatelstwo angielskie i zamieszkał na stałe w Londynie. Chociaż nie pochodził z rodziny z tradycjami muzycznymi był młodym talentem, któego nauczycielem był Friedrich Wilhelm Zachow uczący chłopc

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl