Nuty: nauka gry na gitarze

Beata Rynkiewicz-Beier: Gram a vista na gitarze - podręcznik do nauki gry na gitarze klasycznej

55 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książka to podręcznik do nauki gry a vista na gitarze klasycznej. Skierowany jest do dzieci i młodzieży oraz wszystkich osób chcących samodzielnie uczyć się gry na gitarze. Publikacja została podzielona na dwie części. Część teoretyczna zawiera strategię pracy z podręcznikiem oraz najważniejsze informacje dla wykonawcy, rodzica i nauczyciela. Część praktyczna to obszerny zbiór ćwiczeń ułożonych według stopnia trudności opatrzonych komentarzem. Podręcznik może służyć do samodzielnej pracy, jak i stanowić pomoc dydaktyczną dla nauczyciela. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis treści:WstępCzęść 1Strategia pracy - jak korzystać z podręcznika?O grze a vistaNajważniejsze informacje dla wykonawców, rodziców i nauczycieliMotywacjaGimnastyka okaCzęść 2Ćwiczenia rytmicznePoziom 1Poziom 2Poziom 3Poziom 4Poziom 5Poziom 6Poziom 7Poziom 8KolędyĆwiczenia wzrokuTeoria w skrócieSłowniczek muzyczny Tytuł: Gram a vista na gitarze - podręcznik do nauki gry Autor: Beata Rynkiewicz-BeierStopień trudności: dla początkujących Instrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: CicadisFormat: 173 stron, 225 x 305 mm, oprawa miękka bindowanaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788396086006 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Kossowska Beata, Templin Grzegorz ″Ksiniczka, pirat i harmonijka ustna″ ksika
AN Kossowska Beata ″Harmonijka ustna w praktyce″ ksika + CD
AN Klubczewska Anna ″Materiały pomocnicze do nauki gry na skrzypcach w pierwszej pozycji″
M Keys LP6210D keyboard do nauki - zestaw
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl