Nuty: nauka gry na gitarze

Beata Rynkiewicz-Beier: Gram a vista na gitarze - podręcznik do nauki gry na gitarze klasycznej

55 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książka to podręcznik do nauki gry a vista na gitarze klasycznej. Skierowany jest do dzieci i młodzieży oraz wszystkich osób chcących samodzielnie uczyć się gry na gitarze. Publikacja została podzielona na dwie części. Część teoretyczna zawiera strategię pracy z podręcznikiem oraz najważniejsze informacje dla wykonawcy, rodzica i nauczyciela. Część praktyczna to obszerny zbiór ćwiczeń ułożonych według stopnia trudności opatrzonych komentarzem. Podręcznik może służyć do samodzielnej pracy, jak i stanowić pomoc dydaktyczną dla nauczyciela. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis treści:WstępCzęść 1Strategia pracy - jak korzystać z podręcznika?O grze a vistaNajważniejsze informacje dla wykonawców, rodziców i nauczycieliMotywacjaGimnastyka okaCzęść 2Ćwiczenia rytmicznePoziom 1Poziom 2Poziom 3Poziom 4Poziom 5Poziom 6Poziom 7Poziom 8KolędyĆwiczenia wzrokuTeoria w skrócieSłowniczek muzyczny Tytuł: Gram a vista na gitarze - podręcznik do nauki gry Autor: Beata Rynkiewicz-BeierStopień trudności: dla początkujących Instrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: CicadisFormat: 173 stron, 225 x 305 mm, oprawa miękka bindowanaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788396086006 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Powroniak Jzef - Szkoa gry na gitarze i gitarze hawajskiej
AN oubak Jakub ″Szkoa gry na gitarze cz. 2″ - WYPRZEDA
AN oubak Jakub ″Szkoa gry na gitarze″ - WYPRZEDA
DPA GC4099 uchwyt do montau mikrofonu na gitarze
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl