Nuty: Nuty

Antagonizmy kontrolowane - rozmowy i eseje o muzyce współczesnej. Sacrum Profanum 2018

40 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera 16 tekstów i wywiadów towarzyszących 16. festiwalowi Sacrum Profanum. Tematy opisują: od klasyki muzyki XX wieku i jej najwybitniejszych polskich przedstawicieli po średnie i młode pokolenie kompozytorów i improwizatorów, przez współczesne oblicza aranżacji, problematykę emigracji i tożsamości, władzy i protestu, doświadczenia zmysłowego sztuki dźwiękowej oraz jej możliwych ról społecznych. Tytuł: Antagonizmy kontrolowane - rozmowy i eseje o muzyce współczesnej. Sacrum Profanum 2018Autor: Opracowanie ZbioroweWydawnictwo: Wydawnictwo Krytyki PolitycznejFormat: 192 str., 14.5 x 20.5 cm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788365853929 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Meinl HE-2018 Soprano Doumbek instrument perkusyjny
PRS 2018 SE Standard 24 Multi Foil - gitara elektryczna - WYPRZEDA
PRS 2018 SE Mark Holcomb Holcomb Burst - gitara elektryczna, sygnowana
Hipshot BT8 - Bass Xtender, for post 2018 American Standard Fender ″ chromowany klucz gitarowy
Claude Debussy

Claude Debussy

Francuski kompozytor, którego innowacje w harmonii dały początek ogromnym zmianom zachodzącym w muzyce XX wieku. Był również czołowym przedstawicielem impresjonizmu w muzyce.

BAROK

BAROK

Barok to epoka, która kojarzy się głównie z przepychem oraz ornamentacją. Za jej początek w muzyce przyjmuje się koniec XVI wieku natomiast koniec tego okresu wyznacza śmierć Jana Sebastiana Bacha (1750) i co ciekawe epoka ta w muzyce zupełnie różni się od innych dziedzin sztuki...

Stanley Devine: Smorawiński na miarę Chopina i ABBY

Stanley Devine: Smorawiński na miarę Chopina i ABBY

Stanley Devine, publicysta oraz autor wydanej w formie rozmowy z prof. Marią Szyszkowską kontrowersyjnej chwilami książki "Na każdy temat" porównuje głogowskiego gitarzystę Witolda Smorawińskiego do Chopina, a nawet legendarnej ABBY.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl