Nuty: nauka gry na perkusji

Zoro - The Commandments of R&B Drumming - szkoła gry na perkusji (+ płyta CD)

153 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Zoro - The Commandments of R&B Drumming' legendarnego mistrza perkusisty R&B - Zoro, to bardzo ciekawy podręcznik do nauki gry na perkusji zawierający praktyczne wskazówki oraz ogrom bezcennych informacji zarówno z zakresu historii, jak i gry muzyki soul, funky i hip-hop. Nowe wydanie zawiera zaktualizowane informacje oraz mnóstwo nowych zdjęć i okładek albumów z całego świata. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej podkłady 'play-along'.   Tytuł:  Zoro - The Commandments of R&B Drumming Autor: ZoroStopien trudności: Instrument: perkusjaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Alfred Music PublishingFormat: 156 str, A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780769216911 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Vic Firth SZ Zoro Signature paki perkusyjne
AN ukasz ″LUCASS″ Krzesiewicz ″Xtreme Drumming Technix″ szkoa gry na perkusj
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Stanisław Moniuszko

Stanisław Moniuszko

Ten urodzony w 1819 roku w Ubielu kompozytor w wieku 8 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie u Augusta Freyera w Warszawie. Następnie wyjechał do Mińska, gdzie udzielał mu lekcji Dominik Stefanowicz. W 1937 roku pojechał do Berlina, by doskonalić swoje zdolności oraz poszerzać wiedzę z zakresu...

Johannes Brahms

Johannes Brahms

Urodzony w 1833 roku w Hamburgu ten kompozytor żyjący w epoce romantyzmu był twórcą dzieł, kótre łączyły w znakomity sposób klasykę z romantyzmem. Od młodych lat grywał w tawernach, uczył się gry na wioloneczli oraz skrzypcach...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl