Nuty: nauka gry na perkusji

Zoro - The Commandments of R&B Drumming - szkoła gry na perkusji (+ płyta CD)

153 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Zoro - The Commandments of R&B Drumming' legendarnego mistrza perkusisty R&B - Zoro, to bardzo ciekawy podręcznik do nauki gry na perkusji zawierający praktyczne wskazówki oraz ogrom bezcennych informacji zarówno z zakresu historii, jak i gry muzyki soul, funky i hip-hop. Nowe wydanie zawiera zaktualizowane informacje oraz mnóstwo nowych zdjęć i okładek albumów z całego świata. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej podkłady 'play-along'.   Tytuł:  Zoro - The Commandments of R&B Drumming Autor: ZoroStopien trudności: Instrument: perkusjaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Alfred Music PublishingFormat: 156 str, A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780769216911 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Vic Firth SZ Zoro Signature paki perkusyjne
AN ukasz ″LUCASS″ Krzesiewicz ″Xtreme Drumming Technix″ szkoa gry na perkusj
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl