Nuty: nuty na keyboard

Zagraj to sam - nr III/2021 (258) - przeboje w zapisie nutowym - nuty na keyboard

26 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera największe hity muzyki rozrywkowej opracowane na keyboard. Wydanie zawiera zapis nutowy linii melodycznej, symbole akordów dla lewej ręki oraz diagramy klawiszowe i gitarowe. Dodatkowo zamieszczone zostały teksty do piosenek. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: 2:00 - SanahCLICHÉ - Karolina StanisławczykFIOŁKOWE POLE - SobelJEDNA NA MILION - Bartek WronaGDY PÓJDĘ W DROGĘ WEZMĘ Z SOBĄ KSIĘŻYC [ŁAWA ANDRE DROM SOWNAKUNO ĆCHON] - Michaj Burano z zesp. Czerwono-CzarniMOJE MIASTO NOCĄ - De MonoJAKBYM PUKAŁ DO NIEBA DRZWI - Krzysztof KrawczykNAJPIĘKNIEJSZA NA ŚWIECIE - Janusz GniatkowskiNIE NAMAWIAJ MNIE DO ZŁEGO - ŁobuzyPRZYPŁYWY - Natalia Szroeder i Ralph KaminskiWIATRAKI MOJEJ WYOBRAŹNI - Halina FrąckowiakZA KRÓTKI SEN - Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło Tytuł: Zagraj to sam - nr III/2021 (258)Opracowanie: Włodzimierz SzpotańskiStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychInstrument: gitara, keyboardSeria: Zagraj to samNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy (diagramy) gitarowe, akordy (diagramy) keyboardWydawnictwo: Studio BisFormat: 36 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Kpski Janusz- Zagraj to sam - Szkoa na keyboard cz. II
AN Kpski Janusz- Zagraj to sam - Szkoa na keyboard cz. I
AN Wjcicki Piotr ″Szkoa gitarowej improwizacji″ ksika + CD
Zebra Music Owek z motywem nutowym
Musikverein Wiedeń: Koncert Noworoczny 2021

Musikverein Wiedeń: Koncert Noworoczny 2021

Kiedy rozpoczęła się transmisja Koncertu Noworocznego z Wiednia pojawiła się wielka radość, że możemy uczestniczyć w tym święcie, że możemy być na tej sali przywołując wspomnienia pobytu w poprzednich latach, co dawało poczucie mentalengo bycia tam na miejscu razem z wiedeńczykami.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl