Nuty: nuty na keyboard

Zagraj to sam - nr IV/2021 (259) - przeboje w zapisie nutowym - nuty na keyboard

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Największe przeboje polskiej muzyki rozrywkowej - nuty, akordy, diagramy akordów klawiszowych i gitarowych, teksty, dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis utworów: CIEMNA DZIŚ NOC - Mieczysław FoggGDY ZAPŁACZESZ - StachurskyI CIEBIE TEŻ, BARDZO - Męskie Granie Orkiestra 2021 (Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Vito Bambino)JAK W BAJCE (TI AMO) - Piękni i Młodzi Magdalena NarożnaKOLOROWY WIATR - piosenka z filmu POCAHONTAS; wyk. Edyta GórniakMIŁOŚĆ - Andrzej PiasecznyNIE MA JUŻ NIC NA BIS - Krystyna ProńkoPROSTE - Dawid KwiatkowskiDZIĘKI ZA MUZYKĘ - piosenka z musicalu MAMMA MIA!; wyk. Zespół Teatru Muzycznego ROMAPIERWSZA - KortezSZARADA - Irena SantorZŁOTO - Mrozu Tytuł: Zagraj to sam - nr IV/2021 (259)Opracowanie: Włodzimierz SzpotańskiStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychInstrument: gitara, keyboardSeria: Zagraj to samNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy (diagramy) gitarowe, akordy (diagramy) keyboardWydawnictwo: Studio BisFormat: 36 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 12310980 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Kpski Janusz- Zagraj to sam - Szkoa na keyboard cz. II
AN Kpski Janusz- Zagraj to sam - Szkoa na keyboard cz. I
Zebra Music Owek z motywem nutowym
AN Wenclewski Jacek ″Przeboje muzyki klasycznej″ samouczek na gitar
Christoph Willibald Gluck

Christoph Willibald Gluck

Urodzony w Erasbach w 1714 przyczynił się do reformy opery, której obrońcą był sam Richard Wagner. Wychował się na wsi, był ojcem leśniczego, lecz dzięki zdolnościom muzycznym, śpiewając w chórach i grając na skrzypcach przyciągnął uwagę księcia Lobkowicza...

Karl Ditters von Dittersdorf

Karl Ditters von Dittersdorf

Kompozytor i skrzypek wiedeński epoki klasycyzmu w swoim czasie zasłynął głównie z twórczości operowej oraz z singspieli, do których w większości sam napisał libretta. Komponował również muzykę instrumentalną, z której znany jest dzisiaj.

Musikverein Wiedeń: Koncert Noworoczny 2021

Musikverein Wiedeń: Koncert Noworoczny 2021

Kiedy rozpoczęła się transmisja Koncertu Noworocznego z Wiednia pojawiła się wielka radość, że możemy uczestniczyć w tym święcie, że możemy być na tej sali przywołując wspomnienia pobytu w poprzednich latach, co dawało poczucie mentalengo bycia tam na miejscu razem z wiedeńczykami.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl