Nuty: nuty na gitarę

Włodzimierz Sojka: W hołdzie Led Zeppelin (+ mp3 online) - nuty na gitarę klasyczną

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera 13 autorskich kompozycji Włodzimierza Sojki w opracowaniu na gitarę klasyczną. To utwory w różnych stylach i o zróżnicowanym poziomie trudności. Autor bardzo ceni sobie twórczość Led Zeppelin, dlatego zadedykował im niniejszą książkę. Aby uhonorować dokonania artystyczne zespołu - zacytował w kilku miejscach znane frazy i motywy Zeppelinów np. Stairway to heaven.  Do publikacji dołączone są specjalne kody QR umożliwiające dostęp do materiałów muzycznych zamieszczonych w serwisie youtube.pl. Dostęp do nich możesz uzyskać za pomocą smartfonu lub tabletu. Wystarczy, że zeskanujesz kod QR znajdujący się przy tytule dowolnego utworu. Kod przekieruje cię bezpośrednio do pliku audio lub video. Dzięki temu usłyszysz lub zobaczysz podkłady i akompaniament do zamieszczonych w książce utworów. Tytuł: W hołdzie Led Zeppelin Autor: Włodzimierz SojkaStopień trudności: dla wszystkichNotacja muzyczna: gitara klasycznaWydawnictwo: AbsonicFormat: 54 strony, A4, broszurowa oprawa, dołączony kod mp3 onlineJęzyk wydania: polskiISBN: 9788366656437 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wodzimierz Sojka ″W hodzie Led Zeppelin″ ksika
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
PWM Skowera Włodzimierz - 70 ćwiczeń na mały bęben (werbel)
PWM Led Zeppelin - Complete (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Rachel Barton Pine

Rachel Barton Pine

Urodzona w 1974 roku Rachel Barton Pine na skrzypcach zaczęła grać w wieku trzech lat, ma za sobą współpracę m.in. z Zubinem Mehtą i Placido Domingo, ale grała też z Jimmym Pagem i Robertem Plantem z Led Zeppelin, a także innymi muzykami, którym bliżej do Hendriksa niż Paganiniego.

Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Klasyka przenika się z muzyką pop

Klasyka przenika się z muzyką pop

Ostatnio było o fuzjach muzycznych pomiędzy muzyką rockową i klasyczną, tym razem na tapecie liczne i różnorodne integracje klasyczno-popowe. Znajdziemy takie o których pewnie nawet większość z nas nie zdaje sobie sprawy, utwory inspirowane klasyką, wykorzystujące klasyczne instrumentarium, albo po

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl