Nuty: seria play guitar with

Play Guitar With The Best Of Led Zeppelin Volume 1 - nuty na gitarę (+ 2 płyty CD)

114 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja z serii "Play Guitar with" zawiera 8 największych przebojów Led Zeppelin, między innymi Heartbreaker czy  Black Dog. Każdy utwór w zapisie nutowy oraz tabulaturowym wraz z symbolami akordów i tekstem. Do książki dołączone są 2 płyty CD z pełnymi wersjami utworów oraz podkładami.Spis utworów: Black Dog         Communication Breakdown     Dazed And Confused         Heartbreaker     Immigrant Song         Rock And Roll     Since I've Been Loving You         Whole Lotta Love   Tytuł: Play Guitar With - The Best Of Led Zeppelin Volume 1Autor: Led ZeppelinStopień trudności: dla średniozaawansowanych i zaawansowanychInstrument: gitara, wokalSeria: Play Guitar with Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowy, akordyWydawnictwo: Wise PublicationsFormat: 80 str., A4, miękka oprawa, w komplecie 2 płyty CDJęzyk wydania: angielski, ISBN: 9781847729453 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Metallica - The best of. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
PWM Led Zeppelin - Complete (utwory na fortepian, wokal i gitar)
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rachel Barton Pine

Rachel Barton Pine

Urodzona w 1974 roku Rachel Barton Pine na skrzypcach zaczęła grać w wieku trzech lat, ma za sobą współpracę m.in. z Zubinem Mehtą i Placido Domingo, ale grała też z Jimmym Pagem i Robertem Plantem z Led Zeppelin, a także innymi muzykami, którym bliżej do Hendriksa niż Paganiniego.

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Hermetyczny półświatek zawodowego szkolnictwa muzycznego i jego przybudówek to archaiczny, zrytualizowany mikrokosmos z własnym specyficznym folklorem, tyleż naiwną co entuzjastyczną mitologią oraz ograniczonym repertuarem toksycznych mantr powtarzanych ufnie przez kandydatów do najwyższego stopnia

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl