Nuty: Nuty

Led Zeppelin. Historie największych utworów - Chris Welch

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Led Zeppelin to zespół już legendarny, rozpoznawalny dzięki charakterystycznemu brzmieniu i piosenkom, które dziś należą już do klasyki gatunku - potężne brzmienie „Whole Lotta Love”, akustyczna magia „Stairway To Heaven” i ognisty „Rock And Roll”.Książka stanowi szczegółową analizę i opis wydarzeń, osób oraz miejsc, które inspirowały jeden z największych rockowych zespołów wszech czasów, zawiera opis każdej piosenki oraz ich genezę, a dzięku temu poznajemy też losy zespołu.   Tytuł: Led Zeppelin. Historie największych utworów. Autor: Led Zeppelin, Chris Welch Stopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: In RockFormat: 192 str., miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788360157817 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Led Zeppelin - Complete (utwory na fortepian, wokal i gitar)
ProMark TX5AXW Chris Adler Signature paki perkusyjne
Meinl MSB1-CA Chris Adler Stick Bag pokrowiec na paki perkusyjne
AN Wodzimierz Sojka ″W hodzie Led Zeppelin″ ksika
Rachel Barton Pine

Rachel Barton Pine

Urodzona w 1974 roku Rachel Barton Pine na skrzypcach zaczęła grać w wieku trzech lat, ma za sobą współpracę m.in. z Zubinem Mehtą i Placido Domingo, ale grała też z Jimmym Pagem i Robertem Plantem z Led Zeppelin, a także innymi muzykami, którym bliżej do Hendriksa niż Paganiniego.

Jan Sebastian Bach

Jan Sebastian Bach

Jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki poważnej tworzący w epoce baroku. Oprócz pisania wspaniałych utworów był również aktywnym muzykiem.

Charles Gounod

Charles Gounod

Francuski kompozytor, twórca opery oraz utworów religijnych. Urodził się w 1818 roku w Paryżu, gdzie zakochany w muzyce postanowił kształcić się w Paryskim Konserwatorium.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl