Nuty: audycje muzyczne

W krainie muzyki - podręcznik dla uczniów szkół muzycznych I stopnia - Agnieszka Kreiner-Bogdańska

39 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja to pierwszy na rynku podręcznik do audycji muzycznych! Znajdziesz w niej informacje o muzyce i utworach muzycznych, o śpiewie, instrumentach i zespołach muzycznych, o twórcach muzyki i ich dziełach. Zawiera ciekawy i przejrzysty tekst oraz interesujące ilustracje. Przykłady nutowe, zdjęcia i rysunki oraz ciekawostki ze świata muzyki zachęcają do słuchania, grania i śpiewania poznanych utworów. Na końcu książki znajdują się mini słowniczki terminów muzycznych, kompozytorów, instrumentów. Są tu także trzy 'Notatniki muzyczne' podzielone tematycznie. Można w nich znaleźć m.in. omówienia wybranych utworów, miejsce na notatki o wysłuchanych dziełach, ciekawostki, krzyżówki, kalendarzyk koncertowy. Nuty dla uczniów szkół muzycznych I stopnia . Rok wydania 2017Tytuł: W krainie muzyki - podręcznik dla uczniów szkół muzycznych I stopniaAutor: Agnieszka Kreiner-BogdańskaStopień trudności: dla uczniów szkół muzycznych I stopnia Wydawnictwo: PWMFormat: 232 str., B5, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788322408582 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Kreiner-Bogdaska Agnieszka - W krainie muzyki. Podrcznik dla uczniw szk muzycznych I stopnia
PWM Wacholc Maria - Czytanie nut głosem z. 1
PWM Wacholc Maria - Czytanie nut głosem z. 2
PWM Wacholc Maria - Czytanie nut głosem z. 3
Baroque Collegium 1685

Baroque Collegium 1685

Baroque Collegium 1685 to międzynarodowego zespół, koncentrujący się na udostępnianiu i przybliżaniu muzyki baroku, w szczególności dzieł oratoryjno-kantatowych. Inicjatorką powstania Collegium oraz dyrektorem artystycznym jest muzykolog, dyrygent i manager kultury- Agnieszka Żarska.

Emma Kirkby

Emma Kirkby

Będąc studentką filologii klasycznej na Uniwersytecie w Oxfordzie ta światowej sławy śpiewaczka, autorytet w świecie muzyki dawnej bez większych planów muzycznych pobierała lekcje śpiewu u Jessiki Cash. Jako nauczycielka śpiewała dla przyjemności w grupach bądź chórach...

Carl Philipp Emanuel Bach

Carl Philipp Emanuel Bach

Piąty syn znakomitego kompozytora epoki baroku przyszedł na świat w Weimarze w roku 1714. Od najmłodszych lat uczył się od ojca muzyki, a przed rozpoczęciem studiów muzycznych studiował filozofię i prawo. W latach 1740-1767 był muzykiem na dworze Fryderyka II, króla Prusji...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl