Nuty: audycje muzyczne

W krainie muzyki. Notatnik muzyczny 1 - zeszyt ćwiczeń - Kreiner-Bogdańska

13 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pierwszy z trzech zeszytów ćwiczeń stanowiących uzupełnienie podręcznika 'W krainie muzyki'. Pozwala utrwalić wiadomości dotyczące audycji muzycznych. Można tu znaleźć m.in.: omówienia wybranych utworów, miejsce na notatki o wysłuchanych dziełach, ciekawostki, krzyżówki, kalendarzyk koncertowy. Rok wydania 2021Tytuł: W krainie muzyki - Notatnik muzyczny z. 1 - O muzyce i utworach muzycznychAutor: Agnieszka Kreiner-Bogdańska Stopień trudności: dla uczniów szkół muzycznych I stopnia Wydawnictwo: PWMFormat: 56 str., A5, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788322408595 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Kreiner-Bogdaska Agnieszka - W krainie muzyki. Podrcznik dla uczniw szk muzycznych I stopnia
AN Zeszyt do nut/notatnik dla perkusistw, A4, 100 stron
AN Zeszyt do nut/notatnik A4, 100 stron
AN Zeszyt do nut/notatnik Akordy + Harmonia, A4, 100 stron
Klasyfikacja instrumentówmuzycznych

Klasyfikacja instrumentówmuzycznych

Instrument muzyczny jest przyrządem do wytwarzania muzyki. Na wysokość dźwięku i jego barwę wpływają właściwości fizyczne wibratora, za pomocą którego wytwarzany jest dźwięk w instrumencie muzycznym. Wibrator jest głównym elementem instrumentu muzycznego, dzięki któremu w najprostszy sposób jesteśmy

Sir James Galway

Sir James Galway

„Człowiek ze złotym fletem” przyszedł na świat w Belfaście w roku 1939. Karierę muzyczną rozpoczął będąc dzieckiem od gry na flażolecie, a mając zaledwie 10 lat wygrał konkurs muzyczny w swoim rodzinnym mieście.

SZKOŁY NARODOWE

SZKOŁY NARODOWE

Szkoły narodowe to ruch muzyczny, który powstał w drugiej połowie XIX wieku jako odpowiedź na nacisk romantyzmu germańskiego oraz opery włoskiej. Nurt ten miał na celu podkreślać oraz promować wartości oraz piękno poszczególnych narodów...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl