Nuty: Nuty

Uwertura - Mikołaj Górecki - nuty na kwartety smyczkowe

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera "Uwerturę" Mikołaja Góreckiego w opracowaniu na kwartet smyczkowy. Utwór powstał w 2000 roku, jest jednoczęściowy, ale wewnętrznie podzielony na trzy sekcje. Całość spaja motyw przewodni prezentowany przez poszczególne instrumenty.  Cechą charakterystyczną utworu jest oscylowanie między tonalnością i atonalnością.   Tytuł: Uwertura - kwartety smyczkowe Autor: Mikołaj GóreckiStopień trudności: dla średniozaawansowanych,Instrument: skrzypce, altówka, wiolonczela Notacja muzyczna: zapis nutowy,Wydawnictwo: Euterpe Format: 16+5+5+5+4 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790801507495 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Rzepecka Janina ″atwe kwartety smyczkowe″
GEWA Bag Nuty / czarna
AN T.Pulpit na nuty, orkiestrowy
Gewa (708220) Futera na trbk/statyw pod nuty
46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans - relacja cz.3

46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans - relacja cz.3

„Każdy szeregowiec ma buławę marszałkowską w plecaku i myśli, że będzie generałem. Wiedziałem od razu, co napisałem w 1976 roku i teraz też wiem”, mówił o swojej III Symfonii – „Symfonii pieśni żałosnych” w 1993 roku Henryk Mikołaj Górecki. Dziś, niespełna rok po śmierci kompozytora, podczas koncert

Aga Mikołaj

Aga Mikołaj

Aga Mikołaj jest absolwentką Akademii Muzycznej w Poznaniu, gdzie miała okazję uczyć się śpiewu od prof. Antoniny Kaweckiej – jednej z najbardziej uznanych polskich śpiewaczek operowych. Naukę kontynuowała w Wiedniu.

Mikołaj Stroiński - kompozytor

Mikołaj Stroiński - kompozytor

Obok komponowania muzyki telewizyjnej i filmowej Mikołaj Stroiński z sukcesami komponuje ścieżki do popularnych gier video. Ostatnim, znaczącym projektem, jest muzyka do trzeciej części sagi o Wiedźminie – „Wiedźmin 3: Dziki Gon”.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl