Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Łatwy Rossini - nuty na fortepian lub keyboard dla początkujących

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja najpopularniejszych utworów włoskiego kompozytora Gioacchino Rossini'ego, twórcy 39 oper, mistrza stylu 'bel canto' , w prostym opracowaniu Agnieszki Góreckiej na fortepian. Spis utworów:1. Aria Gigara z opery "Cyrulik sewilski";2. Aria Bartola z opery "Cyrulik sewilski";3. Aria Don Basila z opery "Cyrulik sewilski";4. Aria Kopciuszka z opery "Kopciuszek";5. Aria Otella z opery "Otello";6. Aria Matyldy z opery "Wilhelm Tell";7. Aria z oratorium "Stabat Mater";8. Canzona Almavivy z opery "Cyrulik sewilski";9. Canzona Rozyny z opery "Cyrulik sewilski";10. Adagio z oratorium "Stabat Mater";11. Allegretto;12. Andantino z oratorium "Stabat Mater";13. Chór z opery "Cyrulik sewilski";14. Cavatina Almavivy z opery "Cyrulik sewilski";15. Cavatina Figara z opery "Cyrulik sewilski";16. Cavatina Rozyny z opery "Cyrulik sewilski";17. Chór z opery "Dziwaczne nieporozumienie";18. Marsz w opery "Dziewica z jeziora";19. Duet nr 1 z opery "Cyrulik sewilski";20. Duet nr 2 z opery "Cyrulik sewilski";21. Duet z oratorium "Stabat Mater";22. Intermezzo z opery "Sroka złodziejka";23. Melodia nr 1 z opery "Cyrulik sewilski";24. Melodia nr 2 z opery "Cyrulik sewilski";25. Melodia z opery "Semiramida";26. Melodia z opery "Sroka złodziejka";27. Walc nr 1;28. Walc nr 2;29. Walc nr 3;30. Moderato z oratorium "Stabat Mater";31. Obietnica;32. Przyrzeczenie;33. Tarantella;34. Uwertura do opery "Cyrulik sewilski";35. Uwertura do opery "Kopciuszek";36. Uwertura do opery "Semirada";37. Uwertura do opery "Otello";38. Uwertura do opery "Sroka złodziejka";39. Uwertura do opery "Wilhelm Tell";40. Uwertura do opery "Włoszka w Algierze"   Tytuł: Łatwy RossiniAutor: Gioacchino Rossini (opracowanie) Agnieszka GóreckaStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ContraFormat: 68 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372159076 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Greatest hits. The complete keyboard player (utwory na fortepian)
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
Yamaha EZ 200 keyboard instrument klawiszowy
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Asen Tanchev

Asen Tanchev

Asen Tanchev – fortepian (Bułgaria/Niemcy)

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl