Nuty: Nuty

Tomasz Trojanowski: Piosenki na dzwonki dla początkujących cz. 2 - nuty, słowa, naklejki

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Piosenki na dzwonki' część 2, to kolekcja 11 piosenek dziecięcych w prostym opracowaniu na dzwonki, na dwie pałki - w dwugłosie. Do książeczki z nutami dołączone są naklejki, które można umieścić na sztabkach dzwonków - ułatwi to dzieciom odnalezienie właściwych dźwięków i pierwsze muzykowanie.Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis piosenek: Płynie Wisła, płynieJesieniuchaSto latZa górami, za lasamiWyszły w pole kurki trzyStary niedźwiedź mocno śpiJam jest dudkaChoinko maBył sobie królPreludium op. 28 nr 7Taniec Wieszczki Cukrowej   Tytuł: Piosenki na dzwonki, część 2 Autor: (opracowanie) Tomasz Trojanowski Stopień trudności: dla początkującychInstrument: dzwonkiNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Pro ArtFormat: 12 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788395456497 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Turnau Grzegorz - Piosenki na gos i fortepian
PWM Sienkiewicz Kuba - Piosenki na gos z fortepianem
PWM Mynarski Wojciech, Sent Janusz - Piosenki na gos z fortepianem (+ funkcje harmoniczne)
AN Piosenki i zabawy edukacyjne na Bum Bum Rurki
Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko tworzy muzykę od roku 1994. W tym czasie koncertował, wydał 13 albumów muzycznych i 5 zbiorów wierszy. Tomasz jest lirycznym poetą, nawołującym do wrażliwości, rozmyślania nad otaczającą rzeczywistością. Ballada Żółtka „Kochaj mnie i dotykaj”, zapewniła mu niezwykłą popularność, utrzym

Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Symfonia

Symfonia

Słowo symfonia wywodzi się z greki z syn- i phone, słowa które używane było przez greków do zdefiniowania konceptów dotyczących „zgodności”. Od XVIII wieku termin ten zaczął być używany odnośnie formy muzycznej wywodzącej się głównie z sonaty, alei również z preludia, suity i uwertury.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl