Nuty: nauka gry na basie

Tomasz Grabowy: Szkoła improwizacji w pochodach basowych

79 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Tomasz Grabowy jest uznanym gitarzystą basowym czynnie wykonującym swój zawód od 1986 r. Koncertuje i nagrywa płyty z najlepszymi muzykami krajowymi i zagranicznymi. Posiada bardzo duże doświadczenie pedagogiczne. Uczy we Wrocławskiej Szkole Jazzu I Muzyki Rozrywkowej od 2006 r. Uczestniczył i uczestniczy w wielu warsztatach muzycznych prowadząc naukę gry na gitarze basowej. Od wielu lat jest w czołówce polskich basistów wg ankiety „Jazz Top” miesięcznika Jazz Forum.W roku 2009 napisał swoją pierwszą publikację: Podręcznik do nauki gry na gitarze basowej „Moja Basówka – Pierwsze Kroki”. Wydawnictwo cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodych basistów. Mam nadzieję, że tak będzie z nową publikacją „Szkoła Improwizacji W Pochodach Basowych” - ta książka jest naprawdę godna polecenia. Jest to kontynuacja pierwszej publikacji, w której uczeń w sposób bardzo przejrzysty i przystępny uczy się właściwych określeń muzycznych, budowy akordów, rytmizacji, harmonii i skal, które m.in. są podstawą w nauce improwizacji. Ciekawostką jest to, że na końcu każdego rozdziału uczeń ma możliwość sprawdzenia poziomu przyswojenia materiału poprzez pytania testowe. W rozdziale 8 może poznać prawidłowe odpowiedzi na te pytania. Bardzo ważnym i nowoczesnym elementem nauki jest to, że adept ma możliwość zobaczenia, usłyszenia i powtórzenia ćwiczeń zawartych w podręczniku Tomasza Grabowego. Taką możliwość daje zalogowanie się na stronę internetową autora. Jako doświadczony muzyk i pedagog w pełni rekomenduję nową publikację. Polecam ją wszystkim zainteresowanym. /Zbigniew Czwojda Wrocławska Szkoła Jazzu I Muzyki Rozrywkowej/   Tytuł: Szkoła improwizacji w pochodach basowych Autor: Tomasz GrabowyStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: AbsonicFormat: 104 str., A4, miękka oprawa Język wydania: polski ISBN: 9788364918346   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Grabowy Tomasz ″Szkoa improwizacji w pochodach basowych″ ksika
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN Grabowy Tomasz ″MOJA BASWKA - pierwsze kroki″ ksika
Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko tworzy muzykę od roku 1994. W tym czasie koncertował, wydał 13 albumów muzycznych i 5 zbiorów wierszy. Tomasz jest lirycznym poetą, nawołującym do wrażliwości, rozmyślania nad otaczającą rzeczywistością. Ballada Żółtka „Kochaj mnie i dotykaj”, zapewniła mu niezwykłą popularność, utrzym

EU TE AMO  Tomasz Spaliński& Rafał Jarczewski

EU TE AMO Tomasz Spaliński& Rafał Jarczewski

Bossy bywają spokojne, w średnim tempie i szybkie - ale zawsze nostalgiczne, uczuciowe, rozleniwione. jakieś takie 'od niechcenia' imo,ze przeważnie mówią nam o miłości.

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich klawesynistów młodego pokolenia. Jego zainteresowania koncentrują się wokół historycznych instrumentów klawiszowych, improwizacji w dawnej i współczesnej stylistyce, a także kompozycji.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl