Nuty: Nuty

The New Weissenborn Method for Bassoon - Douglas Spaniol - szkoła gry na fagocie

185 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Metoda nauki gry na fagocie Weissenborna była stosowana przez uczniów z całego świata od ponad 100 lat. Teraz mamy możliwość zapoznania się z zaktualizowaną, nową, przyjazną dla uczniów wersją metody nauki gry na fagocie Weissenborna. Zawiera ona ponad 50 zdjęć, nowoczesne wykresy palcowania, szczegółowe informacje podstawowe, informacje dotyczące pielęgnacji fagotu oraz stroików i wiele więcej.Jest to podręcznik, który powinien znaleźć się w bibliotece każdego fagocisty.   Tytuł: The New Weissenborn Method for Bassoon Autor: Douglas SpaniolStopień trudności: dla początkującychInstrument: fagot Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Hal LeonardFormat: 180 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781423484776 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Valencia CG 1K BK Pack gitara klasyczna zestaw
Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl