Nuty: nauka gry na gitarze

Tatiana Stachak: Gitara pierwsza klasa - podręcznik do nauki gry na gitarze

56 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Podręcznik gry na gitarze przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Znajdują się w nim nowatorskie metody polegające na graniu w duecie ucznia i nauczyciela oraz ćwiczenia z elementami improwizacji. Większość utworów zamieszczonych w publikacji to kompozycje autorki - Tatiany Stachak a uzupełnieniem tego materiału jest zbiór klasycznych miniatur oraz trzy kompozycje współczesnego gitarzysty i kompozytora - Marka Pasiecznego. Doskonałym uzupełnieniem są ilustracje autorstwa Małgorzaty Flis. Publikacja "Gitara pierwsza klasa" uzyskała bardzo dobre recenzje konsultantów Centrum Edukacji Artystycznej i uznana została za jedną z niewielu polskich publikacji dydaktycznych, której jakość edytorska i merytoryczna utrzymane są na najwyższym światowym poziomie. Nuty na gitarę klasyczną dla początkujących. Wydanie VIII, nr dopuszczenia 1/2006 Tytuł: Gitara pierwsza klasaAutor: Tatiana StachakStopień trudności: nauka gry na gitarze dla początkującychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: EuterpeFormat: 120 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielski, niemieckiISBN: 9788388867024 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Stachak Tatiana - Gitara pierwsza klasa
AN Stachak Tatiana - Gitara pierwsza klasa, pyta CD
AN Stachak Tatiana - Gitara ekstra klasa
AN Stachak Tatiana - Gitara ekstra klasa, pyta CD
JERZY MAKSYMIUK

JERZY MAKSYMIUK

Jerzy Maksymiuk urodził się w Grodnie. Studia muzyczne zwieńczyły trzy dyplomy: z pianistyki (klasa Jerzego Lefelda), kompozycji (klasa Piotra Perkowskiego) i dyrygentury (klasa Bogusława Madeya).

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl